Görüş Bildir

Fenerbahçe'den, Trabzon'a Cevap

Haberler
> Fenerbahçe'den, Trabzon'a Cevap

Fenerbahçe, resmi sitesi üzerinden Trabzonspor cephesinden yapılan açıklamalara cevap verdi. Sarı-lacivertli kulüp, maçın hakemi Bülent Yıldırım'ın 'hiçbir baskı altında kalmayarak 2 takıma da hakkaniyetle yaklaşacağına' inandıklarını belirterek, Trabzonspor'un hakem açıklamaları karşısında TFF'yi göreve davet etti.

İŞTE YAPILAN AÇIKLAMA...

'Haftasonu oynanacak olan Fenerbahçe-Trabzonspor karşılaşması öncesinde, misafir takımın başkanı ve yöneticilerinin, maçın hakemini etkilemeye yönelik provokatif ve manipülasyon içeren açıklamaları tarafımızdan dikkatle takip edilmektedir.

Takımımıza karşı mücadele edecek olan takımların, sahamıza konuk olmadan önce hakemlerle ilgili yaptıkları açıklamaların artık süreklilik arz ettiğini düşünmekle birlikte, Türk Futbolu’nda ortamı germekten başka hiçbir amaca hizmet etmeyen bu tarz açıklamalar karşısında Türkiye Futbol Federasyonu ve kurullarını göreve davet ediyoruz.

Bununla birlikte, Merkez Hakem Kurulu tarafından bahse konu müsabakaya atanan ve Türk hakemlerinin içinde önemli bir değer olduğuna inandığımız Sayın Bülent Yıldırım’ın, söz konusu açıklamalar karşısında hiçbir baskı altında kalmayarak 2 takıma da hakkaniyetle yaklaşacağına olan inancımızı kamuoyuyla paylaşırız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ'

Sporx

Kaynak: http://www.sporx.com/f-bahceden-trabz...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?