Görüş Bildir
Haberler
F.Bahçe'den Kombine İptali İçin Açıklama

F.Bahçe'den Kombine İptali İçin Açıklama

Fatih
09.11.2014 - 19:11

F.Bahçe'den Kombine İptali İçin Açıklama

Fenerbahçe'den iptal edilen kombineler için açıklama geldi.

Fenerbahçe, Çaykur Rizespor mücadelesinde bazı taraftarların kombinesinin iptal edilmesi olayı ile ilgili bir duyuru yayınladı. Sarı-lacivertli kulüp, kombineleri iptal edilen grubun, Fenerbahçe'ye karşı bir tutum sergilediğini belirtirken, kombinesi iptal edilen taraftarlarının mağduriyetinin giderileceğini belirtti.

İŞTE O AÇIKLAMA...

'8.11.2014 tarihinde oynanan Fenerbahçe-Çaykur Rizespor müsabakasından kısa bir süre önce gerek müsabaka güvenliği ve gerekse tribündeki şiddet olaylarına yönelik kulübümüze ulaşan istihbarat bilgileri doğrultusunda, Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Maraton Üst Tribünü “H” Blok kombine kartlarının ihbara konu olan bölümü, kulübümüzce yasal düzenlemeler tahtında iptal edilmiştir.

Öncelikle belirtmek isteriz ki Fenerbahçe Futbol Takımı’nın attığı gole sevinmemekle birlikte, Fenerbahçeli taraftarların sevinmesine dahi engel olan, futbolcularımıza, teknik heyetimize ve başkanımıza her türlü hakaret içeren tezahüratı yaparak, tribünlerde yaratmaya çalıştıkları kaos ve kargaşa ortamından beslenen bu suç grubunun stadımıza alınmaması yolundaki kararlılığımız tamdır.

Fenerbahçe’nin başarısı doğrultusunda alınan bu önlem ve tedbirlerden olumsuz yönde etkilenen taraftarlarımızın tüm mağduriyetleri kulübümüz tarafından giderilecektir.

Bilinmesi gereken husus sezon öncesi Maraton üst “H” bloğun kombine satışlarının güvenlik önlemleri nedeniyle kulübümüzce askıya alındığı, bununla birlikte Adem Köz isimli şahsın imzası ve kefaleti doğrultusunda kulübümüze sunduğu 443 kişilik liste dahilinde bu bloktan satış yapıldığı ve bu satışı yapılan kombinelerin yer aldığı bloktan Gençlerbirliği müsabakasının 23.dakikasında Fenerbahçeli futbolculara, teknik heyete ve başkanımıza çirkin ve kötü tezahüratlarda bulunulduğu ve hatta takımızın attığı gole sevinen taraftarlarımıza karşı bu kişilerce şiddet uygulandığı tespit edilmiştir.

Yapılan araştırmalar sonucunda söz konusu kombinelerin bir kısmının gerçek sahipleri tarafından kullanılmadığı, Fenerbahçe ve Fenerbahçe tribünlerini provoke etmek isteyen aynı küçük grup tarafından ele geçirildiği anlaşılmıştır.

Kulübümüzün bu konudaki tedbir ve tasarruflarının aynı kararlılıkta devam edeceğinin bilinmesinin yanı sıra bu konudaki gerekli ve kapsamlı bilgilendirme ve açıklamalar hafta içinde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Aziz Yıldırım tarafından kamuoyuyla bizzat paylaşılacaktır.

Saygılarımızla,

Fenerbahçe Spor Kulübü '

Sporx

Kaynak: http://www.sporx.com/futbol/superlig/...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın