Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Evden Kaçan Kızı Zeynep'in Fuhuş Ticareti Yapan Aileyle Kalmak İstediğini Öğrenen Gürcinaz Hanım Şok Geçirdi

549PAYLAŞIM

Zeynep'in kesinlikle profesyonel destek alması lazım. Bir evlat annesine böyle davranamaz!

Esra Erol'da programı yine ilginç bir olaya ev sahipliği yaptı. Bu sefer kızını arayan bir anne vardı ancak gelişmeler pek de herkesin beklediği gibi devam etmedi.

Gürcinaz Hanım, 4 aydır kayıp olan 19 yaşındaki kızı Zeynep'in bulunması için Esra Erol'a başvurdu. Ancak bu, Zeynep'in evden ilk kaçışı değildi. İlk olarak 14 yaşında, daha sonra 18 yaşında ve son olarak da 19 yaşında evden kaçmıştı Zeynep.

18 yaşındayken yaptığı ikinci kaçışında, komşunun 15 yaşındaki oğluna aşık olduğunu ve onunla evlenmek istediğini söylemişti Zeynep. Ailesi "belki bu sefer durulur" diye ikna olup imam nikahı ile kızlarının evlenmesine razı oldular.

Ancak Zeynep bu evliliğe 4 ay dayandı ve evi terk edip ailesinin yanına gitti. Aradan geçen bir yıl sonra bir gün annesiyle evde temizlik yaparken yeniden kaçtı Zeynep. Bu kez evden annesinin cep telefonunu da yanına alıp götürdü.

O günden sonra neler olduğu ise Zeynep bulunduktan sonra ortaya çıktı. Zeynep'in anlattığına göre kaçtığı gün Esenyurt meydanında oturup ağlarken bir kadın ona yanaşmış ve sorununun ne olduğunu sorup Zeynep'i evine götürmüştü.

Aysel isimli bu kadın "Zeynep'in başına bir iş gelmesin diye" evine götürdüğünü iddia ediyordu programda. Aysel, eşi ve 5 çocuğuyla birlikte yaşıyordu. Bu arada Mete isimli bir de büyük oğulları vardı Aysel ve eşinin.

İddialara göre Mete, annesinin ismiyle tuttuğu evde kadın ticareti yapıyordu ve fuhuş sebebiyle de emniyet güçleri tarafından daha önce evi basılmıştı. Yabancı uyruklu kadınların pasaportlarına el koymasının yanı sıra gasp ve hırsızlık gibi sabıkları da vardı Mete'nin.

Programa bağlanan isimsiz bir izleyici, Aysel ve eşinin de kadın pazarladığını iddia etti. Hatta Aysel'in kendisine Zeynep'in fotoğrafını gönderip bir buluşma ayarladığını, ancak Zeynep gitmediği için bu buluşmanın gerçekleşmediğini de söyledi.

Aysel ve eşi bu suçlamaları kabul etmedi ancak Esra Erol çifti stüdyodan çıkartıp Esenyurt Emniyeti'nin takibine bıraktı. İşin ilginç yanı şu ki, Zeynep annesine hiçbir sevgi göstermediği gibi çok rahat bir şekilde Aysel ve eşinin yanına dönmek istediğini de söylüyordu. Hatta annesinin sarılma talebini onu iterek karşıladı. Sebebini ise "sarıldı mı bırakmıyor" şeklindeydi.

19 yaşındaki Zeynep'in hayret veren tavırları sadece programda değil tüm Türkiye'de konuşuldu. Belli ki profesyonel bir yardıma ihtiyacı var kendisinin. Anne Gürcinaz Hanım ise yaşadıkları karşısında büyük şok geçiriyor. Bakalım neler olacak?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gokce-kurt4

Insan bilmedigi seyi tahmin eder, tahmininde yanilabilir. Ancak bildigi ise seyi tercih eder. Kendisi de defaatle tercihini belli etmis. Bize de yolunu vermek duser.

ramazan-keskin2

insanlar seçimlerinin sonucunu yaşar bırakın yaşasın üstüne neden gidiyorsunuz ki ablacım kızın ölmek satılmak ne istiyorsa ısrarcı sana hakaret ediyor sevgi birisini koşulsuz sevmekse ben almıyım hacı

safirmavideniz

Ailesi nasıl baskı yapıyorsa kız fahişeliği tercih ediyor. Bir de sarılmak istememesi bakışları bana bir hastalığı varmış gibi geldi.

develop-er

Şimdi bir düşünelim ? Ortada 19 yaşında reşit bir insan var ve bu insan sizin bildiğiniz veya istediğiniz gibi davranmadığı, hareket etmediği için tedavi görmeli ? E özgürlük ? Senin isteidiğin gibi hareket etmeyene de hasta muamelesi yapmak.. Bence acil olarak sizin tedavi görmeniz lazım.

cil_iremnur

Şiddete ne kadar karşı olsam da ne yalan söyleyim şu kızı evre çevire dövesim geldi . Ne olursa olsun Annesi be karşısındaki ne bileyim allah böyle evlat vermesin kimseye .

cil_iremnur

Tabi kii ailesinin ona ne yaşattığını bilemeyiz ama şuan yaşadığı yerde yapılanlar da belli ailesinin evinden daha mı güvenli orası ?

Görüş Bildir