Evde Keyfim Yerinde! Koronavirüs Salgını Nedeniyle Evinden Çıkmayan Ünlüler Yeni Bir Akım Başlattı

2.1bPAYLAŞIM

Yerli ve yabancı birçok ünlü takipçilerine "Evde kalın!" çağrısı yapıyor!

1. Eser Yenenler

Bir challenge da başlamış oldu...

2. İbrahim Büyükak

3. Oğuzhan Koç

4. Zeynep Bastık

5. Berkay

6. Hazal Kaya

7. İlker Kızmaz

8. Demet Akalın

9. Gamze Erçel

10. Aslı Kızmaz

11. Enis Arıkan

View this post on Instagram

Bu günler de geçecek ❤️

A post shared by Enis Arıkan (@enisarikan) on

12. Ezgi Mola

Dünyaca ünlü yabancı isimler de sosyal medya hesaplarından insanlara çağrı yaptı! Evinizde oturun!

14. Kerry Washington

15. Taylor Swift

Hala partileyen, birbirine sarılan ve hiçbir şey yokmuş gibi davranan, bu salgını önemsemeyen insanlara Taylor Swift de çağrıda bulundu. Kendinize gelin hanımlar beyler dedi!

16. Ariana Grande

S*çarım sizin yoganıza da dans derslerinize de dedi... 😅

17. Miley Cyrus

İnsanları düşünceli ve saygılı olmaya davet etti Miley Cyrus. İnsanların biraz kısıtlama yapmaları için iyi bir zaman olduğunu da ekledi.

18. Lady Gaga

Lady Gaga da kendini karantina altına alanlardan. Özellikle 65 yaş üstü insanlara hastalık bulaştırmamak için elimizden geleni yapmalıyız çağrısında bulundu.

19. Emmy Rossum

"Bugün de bruncha gitmeyiverin. Oturun evinizde kendi yemeğinizi kendiniz yapın; tabii eğer dünyadaki diğer insanları umursuyorsanız..."

20. Arnold Schwarzenegger

"Mümkün olduğu sürece evinizde kalın. Uzmanları dinleyin, aptalları sallamayın. Bunu birlikte atlatacağız."

21. Larissa Gacemer

22. Ezgi Eyüboğlu

View this post on Instagram

#evdekalın 🏠

A post shared by Ezgi Eyüboğlu (@ezgieyuboglu) on

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
deen-tharkuho

Ne yazık ki işe gitmek zorunda olan insanlar var maske ile korunmaya çalışıyorlar ama nereye kadar dizinden ameliyat geçiren 65 yaşında annem var en büyük korkum benden veya abimden ona hastalık bulaşması

hic-iste

Evde kalın dedikleri işe gitmek zorunda olanlar değil. Mal gibi sokaklarda gezenleri uyarıyorlar ki dışarıda olmak zorunda olanlar da daha az insanla muhatap olsun.

nergiz-celik1

millet sizin gibi havadan para kazanmıyor.2 çocuklu insanlar var geçim sıkıntısı yaşıyorlar.ay sonunu nasıl getiricez derdinde millet aq andavalları geçmiş bide lüks evlerinde poz veriyorlar...bide duyarlı olmaya çalışıp hashtag evdekalın yazmışlar.tayyip bey de dua ve sabır diliyor hala

emrealtundass

Ekmek Parası kazanmak için mecburen evimizden çıkıyoruz kusura bakmayın. Çünkü bazı embesiller hala alışveriş yapmaya devam ettikçe ve ciromuz her geçen gün yükseldikçe para hırsından gözü dönmüş patronumuz biraz daha mal yığıyor dükkana ... Kime baş vurayım he ? Kapıyı gösteren patrona mı ? Dua ve sabır dileyen Tayyip Efendiye mi ?

ml13

HAY SIÇALAR KEYFİNİZE!!!!! Evde 2 tane bebeğim var, çalışmak zorundayım, işten eve giderken çocuklarımı enfekte edecek miyim diye anksiyete atakları geçiriyorum her gün!!! Ya enfekte ortamda, krizin merkezinde çalışan sağlık personelimiz ne yapsın!!! Bu insanların da aileleri çocukları anaları babaları var, onlar da şu an evlerindeki steril ortamlarında kalmak istiyorlar!! Normal zamanda gezdiğini, yediğini, içtiğini, kumsalda uzattığın ayağını paylaştın, havanı bastın, nispetini yaptın, ona diyecek hiç bir lafım yok ztn beni ilgilendirmez ama şimdi zaman keyif paylaşma zamanı mı!!! Duyar kasacam diye duyarsız olmayın! haber paylaşın, caps paylaşın, kpmik video paylaşın da pijamalarınızı giyip kıçınızı steril koltuğunuza yayıp bi de üstüne #evdekal'ı yapıştırıp dışardaki kaosta çalışmak zorunda olan insanların gözüne sokmayın e be GERİZEKALILAR!!! #evdekalamıyorumturkiye

Görüş Bildir