Estetik Müdahalelerle İkizinden Çok Farklı Bir Görünüme Sahip Olan 12 Ünlü

-

Estetik operasyonlarla doğal halinden uzaklaşıp farklı birine dönüşen insanlara alışkınız. Ancak bu insanların bir ikizleri varsa, durum biraz karmaşıklaşıyor. Birbirine tıpatıp benzeyen ikizler iki yabancıya dönüşebiliyor. Estetik operasyonlarla ikizlerinden ayrılan ünlü ve sıradan insanları derledik.

1. Gisele- Patricia Bündchen

Dünyanın bir dönem en popüler modeli olan Gisele Bündchen ikizi Patricia ile tek yumurta ikizi gibi durmasa da, eski fotoğraflarında çok benziyorlar. Aralarındaki benzerlik giderek azalmış.

2. Aaron - Shawn Ashmore

Smallville, X-Men ve The Following gibi yapımlarda oynayan ve tek yumurta ikizi oldukları için sık sık karıştırılan ikiz oyunculardan Shawn'ın saç ektirerek ikizinden farklı bir görünüşe kavuştuğu düşünülüyor.

3. Mary Kate - Ashley Olsen

Gösteri dünyasının en ünlü ikizlerinin tıpatıp aynı olduğu zamanlar çok geride kaldı. İkisi de yıllar içinde geçirdikleri operasyonlarla farklı görünümlere sahip oldular.

4. Jill - Jacqueline Hennesy

Law & Order dizisi ve Robocop 3 filmiyle tanınan oyuncu Jill Hennesy, artık bir zamanlar aynı görünüme sahip olduğu ikizinden tamamen farklı biri.

5. Cynthia - Brittany Daniel

Ülkemizde 90'lı yıllarda yayınlanan Belalı İkizler dizisiyle ünlenen oyuncular görünüm olarak zamanla birbirlerinden uzaklaştılar.

6. Olly - Ben Murs

Ünlü şarkıcı Olyy Murs'ün ikizinden tamamen farklı görünmesini sadece şöhretle açıklamak pek mümkün değil.

7. Eva - Joy Green

Elbette yıllar insanları değiştiriyor, ancak söz konusu ikizler olunca bu değişimin benzer olması beklenir. Eva Green de ikizinden farklı şekilde yaş alan bir ünlü.

8. Nicola - Teena Collins

Snatch filminin ikizleri, bir burun ameliyatının görünüşü nasıl değiştirdiğinin kanıtı gibi.

9. Kristina - Karissa Shannon

Playboy'un sahibi Hugh Hefner'ın bir dönem gözdesi olan ikizlerin ikisi de birçok estetik operasyon geçirdi. Eskiden tıpatıp olan ikizler, farklı operasyon sonuçları ve farklı kiloları nedeniyle iki ayrı insana dönüştü.

10. Tia - Tamera Mowby

Amerikan dizi oyuncusu ve reality şov yıldızlarının eskisi gibi ilk bakışta tek yumurta ikizi olduklarını anlamak zor.

11. Doğan - Güneş Duru

Redd grubuyla tanıdığımız Güneş Duru yıllar önce geçirdiği burun operasyonuyla tek yumurta ikizi kardeşi Doğan Duru'yla neredeyse iki yabancı gibi görünmeyi başarmış.

12. Hazal Filiz - Deniz Küçükköse

Kara Sevda'nın güzel yıldızının arkasında duran tek yumurta ikizinden çok farklı göründüğünü söylemek zor ama eski ve yeni fotoğraflar karşılaştırıldığında oyuncu kardeşin dudaklarına doğal bir müdahalede bulunulduğu ortada.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enk-capital

Oha Eva Green'in gözü lens miymiş? Yoksa bana mı öyle geldi? Şaşırdım gerçekten. Hep içimden "gözleri ne güzel bu kadının" falan diye geçirirdim ondan şey oldu heralde...

onurozalp280

Kristina çok tatlı of yerim seni bebeğim

abdullaherel

saçma bir bilgi-paylaşım

anarchist_03

redd grubunu gordum geldim muzik severler tavsiyem "Donkisot" dinleyin hastasi olucaksiniz

itsmeberf

Gördüğünüz her şeylere inanmasanız keşke. Bu estetik olaylarının doğru olmadığı gayet bariz.

Görüş Bildir