Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eşleriyle İlgili Yaptıkları Birbirinden Acayip Açıklamalarla Tavana Bomboş Bakmamızı Sağlayan 13 Ünlü Kadın

198PAYLAŞIM

Ünlü kadınların beyanlarını tek tek karıştırmaya devam ediyoruz.  Sırada evlilik ve kocalar var hatta sadece kocalar var. Kimisi yerden yere vurmuş, kimisi göklere çıkartmış... Hepsinin tek ortak noktası kocalarından bahsetmeleri. Dünya çok ilginç bir yer gerçekten...

1. "Kocam bana yakında Mars'ı satın alacak"

Eşinin kendisine verdiği hediyelerin medya tarafından abartıldığını söyleyen Ebru Gündeş'in sarkastik ve bir o kadar tarihi beyanı.

2. "Kocam bana aşkım kelimesi yaparsa bizi ayrılığa kadar götürür.."

"Aşkito muyum ben? Avradım, Dilber'im, eşim, bi denem der... Aşkitom, canikom bilmeyiz, onlar sahte."

Dilber Ablayı saygıyla anıyoruz!

3. "Kocamın terini koklamayı çok seviyorum. Vanilya kokuyor. Kocam beni uyurken bile seviyor. Uyanıp uyanıp ayaklarımı öpüyor. Kocam uyurken benim ayaklarımı seviyor."

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin doludizgin aşklarına istemeden tanık olduğumuz anlardan bir tanesi. Burnuna vanilya kokusu gelen burayı favlasın!

4. "Kocamın flörtleri olabilir. Eve geldiğinde benim, evden çıktığında elindir"

Selami Şahin'in eşi Didem Şahin'in yaptığı bu açıklama kısa süre önce epey yankı uyandırmıştı. Didem Hanım açıklamayı yaparken Selami Şahin'den oradan "Didem beni eve gelince 'Hoş geldin benimkisi' diye karşılar, evden çıkarken de 'Güle güle elinkisi' diye uğurlar" diye de ekliyor.

5. "Kocamın parasını ben yemeyeceğim de kim yiyecek, pardon? Tabii ki de çatır çatır yiyeceğim. Zirvenin en top noktasındaydım. Her şeyi bıraktım, gençliğimi güzelliğimi, vücudumu feda ettim. E, yerim tabii! O mu benim paramı yiyecek? Her kadın kocasının parasını yiyecek."

Zirvenin en top noktasındasında olan Yeliz, bizim yerimize de ye!

6. "Evet eşimin geyşasıyım. Ayağını da başını da yıkarım. O benim kocam, çocuğumun babası bunda ne var? İyi günde kötü günde birlikteyiz"

Kibariye'ye "Evinizin geyşası mısınız?" diye sormuşlar o da bu cevabı vermiş. Senin kocan senin kararın Kiboş.

7. "Eski kocam isterse ona kadın ayarlarım"

İvana Sert'e ayrıldığı eşi ile görüşüp görüşmediği sorulmuş, o da çıtayı almış atmosferin derinliklerine fırlatmış.

8. "Eski kocamla evliyken ana oğul gibi olmuştuk. Gece dışarı çıkarken 'Aman korun, hastalık falan bulaşmasın. Kızın hamile kalmamasına da dikkat et' diyecek noktaya geldim"

Konu erkeklerin ihanetinden açılmış ve aynen şunları söylemiş Tuluğ Çizgen: "Sübyancı değilim diyordum ama yalan! İkinci eşim benden 17 yaş küçüktü. 9 yıllık evliliğimiz süresince ayda 3-4 kez başkalarıyla birlikte oluyordu. Önce kızdım, bağırdım-çağırdım. Sonra ana-oğul gibi oluverdik. Gece dışarı çıkarken 'Aman korun, hastalık falan bulaşmasın. Kızın hamile kalmamasına da dikkat et" diyecek noktaya geldim"

9. "Üç-beş gecelik aldatma için kocamı kapının önüne koymam!"

Ebru Şancı'nın eşi Alpaslan Bey, Ebru'dan 10 yaş küçük. Gazetecinin sorusu şöyle:

Soru: 10 yıl sonra siz çökerseniz ama o genç kalırsa…

Cevap: "Öyle korkularım hiç yok. Ama kocam beni aldatmaz demiyorum. Nihayetinde erkektir, yapabilir. Yaparsa da parasının yarısını alır, kapının önüne koyarım. Ha, üç-beş gecelik bir şey için de bunu yapmam."

10. "İkinci kocamdan ayrılmak istiyordum. Ondan kurtulmak için onu yesin diye eve aslan aldım"

Bu inanılmaz yöntem tabii ki Ahu Tuğba'dan başkasının aklına gelmiş olamazdı. Tuğba şöyle demiş: "Bir gün gazetede 'Aslan adamı yedi' diye bir haber gördüm. İkinci kocamdan  ayrılmak istiyordum. Ondan kurtulmanın yollarını arıyordum. Kocamı yesin diye bir aslan aldım. Önce yavruydu, her yere onunla gidiyordum. İnsanlar çok şaşırıyordu. Gittikçe büyüdü ve hayvandan herkes korkmaya başladı; tam işe yarayacağı sırada kocamı yiyemeden öldü maalesef"

Asadsgfhdgfahjgjsdhfgjdshksghksghjshkds

11. "Sadece kocamın ayaklarını yıkarım, ona geyşalık bile yaparım"

"Sevgilinizin ayaklarını yıkar mısınız?" diye sordukları soruya Ebru Yaşar'ın cevabı bu olmuş. Çok ilginç bir açıklama değil ama olsun, burada bulunsun.

12. "Kocamla evlenmeden önce başına ödül bile koymuştum. Yakalayıp, fotoğrafını çekenlere 10 bin dolar vermeyi bile göze almıştım."

O dönem Can Tanrıyar ile evli olan Petek Dinçöz'ün açıklaması. Kendisinin kıskanç olduğunu açıkalamak isterken verdiği örnek.

13. "Kocam biraz boş konuşuyor"

Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe'nin açıklaması bu da. Tam metnini de ekleyelim: "Söylenmeyecek her şeyi herkese anlatıyor. Biraz geveze, boş konuşuyor. Gereksiz laflar edip beni sinirlendiriyor. Örneğin borç, kumar, para işlerini konuşmasını sevmiyorum. ‘Yapma’ diyorum, dinlemiyor"

Ne çektin be Chloe!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
afrodittt

İğrençler

oleotie

Aldatmaları kabul edip ne var bunda diyenler kendilerine yol açıyor ya da grup yapıyorlardır :))) Ayrıca Chloe çok doğru söylemiş. Kocamın ayaklarını yıkarım diyenler de öyle absürt gelmedi.

negerekvar

Bu ülkede kadının en büyük düşmanı yine kadınlar maalesef.

tc-elif-akbelen

Evet hepsine ayrı ayrı şaşırdım hayret ettim falan ama, en çok Tulu Çizgen'in açıklamasına resmen OHA 😨 dedim yani 😨 Kadınlığımdan utandım, çok çok büyük bir talihsiz açıklama ne yazık ki..

freepluto-oo

Bunların çoğu para için birbirinden hayvanlarla birlikte oluyor sonu her zaman aynıdır ya kapının önüne ya dayak yada aldatılma dhdhdh

Görüş Bildir