Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Eski Sevgiline Verdiğin Cevaplara Göre Sen Ne Çeşit Bir Aşıksın?

52PAYLAŞIM

Eski sevgili mi? Eskide kaldı o, önümüze bakalım biz.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

Fedakâr ve Güvenilir!

Verdiğin cevaplara göre sen "aşk"ı hafife almıyorsun. Ne zaman birine "seni seviyorum" desen karşındakini uzun ve oldukça mesafe katedilen bir ilişkiye hazır edebiliyorsun. İyi günde de kötü günde de partnerine sıkı sıkıya bağlısın. Bu nedenle oldukça güvenilirsin. Zaten karşındakine vadettiğin şeyleri vermeye özen gösteriyor, sözünden geçmiyorsun.

Sen "Leyla" olmuşsun!

Şaşkın, aklı beş karış havadasın. Bazı şeyleri aşırı biçimde ciddiye almadığın gibi kendiyle de barışık olmayan, hatta makara yapmayı bilmeyen biriyle olmak istemiyorsun. Flört hayatının çarkları gariplik, tuhaflık ve mizah üzerinde dönüyor fakat bu durum seni sevecen gösteriyor. Aşk eğlenceli olmalı ve sen ne kadar çok olacağını gayet iyi biliyorsun.

Tutkulu ve duygusal!

Birine düştüğünde çok fena düşüyorsun. :) İlişkinde bazı şeyleri gereğinden fazla kafana takıp düşünüyorsun ama her şeyin mümkün olduğunca takıntısız, pürüzsüz biçimde gitmesini istiyorsun.

Anlayışlı ve güvenilir!

Verdiğin cevaplara göre konu aşk ve flörtleşme olduğu zaman sen oldukça koruyan, kollayan ve bağışlayan birisin. Sen daima hayatındaki en "özel" insanı arayan birisin. Hatta kendi rahatını bozacak biri bile olsa yine de bu arayışından vazgeçmiyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
orhan-ulusoy

Anlayışlı ve güvenilir!

gizemyeniklerr

Sen "Leyla" olmuşsun! Şaşkın, aklı beş karış havadasın. Bazı şeyleri aşırı biçimde ciddiye almadığın gibi kendiyle de barışık olmayan, hatta makara yapmayı bilmeyen biriyle olmak istemiyorsun. Flört hayatının çarkları gariplik, tuhaflık ve mizah üzerinde dönüyor fakat bu durum seni sevecen gösteriyor. Aşk eğlenceli olmalı ve sen ne kadar çok olacağını gayet iyi biliyorsun.

red-factor

Ben bayağı çatır çatır cevap veriyorum. Ne isterlerse onu söylüyorum hatta. "Çok özledim" deyince "sen mi ben mi? Her günün her dakikası seni düşünmekten yıldım artık kadın!" şeklinde egolarını tatmin ediyorum ve "yeniden başlasak mı?" mesajı verdikleri anda "çok güzel bir arkadaşım var. Tam senlik yapayım mı beybiliboy?" diyorum. Sonrası küfür kıyamet işte :)

it.hurts.until.it.does.not

Tutkulu ve duygusal! Birine düştüğünde çok fena düşüyorsun. :) İlişkinde bazı şeyleri gereğinden fazla kafana takıp düşünüyorsun ama her şeyin mümkün olduğunca takıntısız, pürüzsüz biçimde gitmesini istiyorsun.

emre-cirikka

Fedakâr ve Güvenilir! Verdiğin cevaplara göre sen "aşk"ı hafife almıyorsun. Ne zaman birine "seni seviyorum" desen karşındakini uzun ve oldukça mesafe katedilen bir ilişkiye hazır edebiliyorsun. İyi günde de kötü günde de partnerine sıkı sıkıya bağlısın. Bu nedenle oldukça güvenilirsin. Zaten karşındakine vadettiğin şeyleri vermeye özen gösteriyor, sözünden geçmiyorsun.

Görüş Bildir