Eski Sevgilin Hangi Doğal Afet Gibiydi?

-

Senin bu konuda mutlaka bir fikrin vardır ama bir de bizden duymak istersen; 👇

1. Cinsiyetini öğrenebilir miyiz?

Kadın
Erkek
Geçelim

2. Peki yaşın?

3. Öncelikle, eski sevgilinle hala görüşüyor musun?

Hayır, asla olamaz öyle bir şey!
Görüşmüyoruz ama neden olmasın.
Ara ara hal hatır soruyoruz birbirimize.
İki iyi arkadaşız.

4. İlişkiniz ne kadar sürmüştü?

5-6 ay kadar
Yaklaşık 1 sene
Yaklaşık 2 sene
2 seneden fazla

5. Ne sıklıkla tartışma yaşardınız?

Pek tartışmazdık biz.
Arada sırada ama öyle ciddi konular değildi.
1-2 kere ciddi tartışmamız olmuştu.
Kavgasız günümüz geçmezdi.

6. Peki nerede tanışmıştınız?

Okulda
İş yerinde
Arkadaş ortamında
Sosyal medyada

7. Son olarak, geri dönüp tekrar denemek istediğini söylese?

Asla, asla, asla!
Pek mümkün değil gibi.
Düşünebilirim.
Ah keşke...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Senin eski sevgilin 'DEPREM' gibiydi!

İkiniz de ilişkinizin gidişatının farkındaymışsınız fakat bir gün düzelir umuduyla her şeyi gözardı etmişsiniz . Gereksiz kavgalar ve tartışmalar sizi yorsa da çok önemli konular değil diyerek her şeyi hasıraltı etmişsiniz. Sorunlarınızı çözmek yerine görmezden gelmiş, bunlara her geçen gün yeni sorunlar eklemişsiniz. Evet birbirinizi anlamış ve sevmişsiniz fakat istekleriniz ve beklentileriniz birbirinden tamamen farklıymış. Bu sorunlar yalnızca sizi değil çevrenizdekileri de yıpratmaya başlamış. İlişkinin sonu ikiniz için de yıkıcı olsa da aslında çoktan olması gereken olmuş. İkiniz için de hayırlısı olsun değil mi?

Senin eski sevgilin 'SEL' gibiydi!

Evet kötü şeyler olacağını seziyordun ama durumun bu kadar kötü olacağını sen de tahmin edemiyordun. Ara ara tartışmalarınız olsa da mutlaka orta yolu buluyordunuz. Ne kadar sinirlenseniz de birbirinizi yıpratmamaya her zaman dikkat etmişsiniz ama bu ufak ufak tartışmalar yavaş yavaş büyümüş. İlişkinin sonu  ikiniz için de yıpratıcı olmuş ama sonuçta atlatılamayacak şeyler değil. Ona ne kadar kızgın olsan da güzel anılarınızın hatrına kin beslemiyorsun ya da zamanla tüm sinirin geçecek. En doğrusunu sen bilirsin. 🌸

Senin eski sevgilin 'TSUNAMİ' gibiydi!

Sizin her zaman fırtınalı bir ilişkiniz olmuş. Aşkınızı da tartışmalarınızı da zirvede yaşamışsınız. İkinizde sorunları, hatta hayatı pek ciddiye almadan, gelişine yaşamayı seçmişsiniz. Sadece ilişkilerinizdeki sorunlar değil, aile yaşantısı, iş, okul gibi etkenler de sizi oldukça yormuş ve ilişkinizi de büyük ölçüde etkilemiş. Bu sebeple son tartışmanızın sonucu oldukça yıkıcı olmuş. Yaşadığınız tüm güzel anıları bir kalemde silip, her şeyi unutmuşsunuz. İkinizin de toparlanması oldukça zaman almış ama sorunlarla uğraşmayı çok sevmediğinizden kısa sürede kendi yolunuza bakmaya devam etmişsiniz. Unutma, hiçbir şey senin mutluluğundan önemli değil!

Senin eski sevgilin 'ISI DALGASI' gibiydi!

Bu felaketi çoğu kişi bilmez ama en kötü doğal felaketlerden biridir. Hiçbir belirti vermez, bir anda ortaya çıkar. Senin sevgilin de ilişkinizdeki sorunları, rahatsız olduğu noktaları hep kendi içinde çözmeye çalışmış. Senin yüzüne gülerek her şeyi geçiştirmiş. Tabii tüm bunlar yavaş yavaş büyüyerek sonunda patlama noktasına ulaşmış. Hem ilişkinizdeki sorunlar hem de kendi sorunları onu oldukça yormuş. Fakat ilişkiniz o kadar da felaketle bitmemiş. Karşılıklı olarak çözmüş, sakince kendi yollarına bakmışsınız. Birbirinizi hep güzel anılarla hatırlıyorsunuz ve bu hep de böyle kalacak. En güzeli de bu değil mi? 🌸

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yaren-ermis

deprem gibiydiymiş :D

efc

Tsunami gibiydi kesinlikle de sonuç görselindeki Canan Karatay'a anlam veremedim fsadfsdf

mustafa-turk-strikes-again

Hahaha ne doğal afeti kendisi direk veba gibiydi hastalıklı bir insanla geçen hastalıklı günler xd

pedro-pascal

Senin eski sevgilin 'DEPREM' gibiydi! İkiniz de ilişkinizin gidişatının farkındaymışsınız fakat bir gün düzelir umuduyla her şeyi gözardı etmişsiniz . Gereksiz kavgalar ve tartışmalar sizi yorsa da çok önemli konular değil diyerek her şeyi hasıraltı etmişsiniz. Sorunlarınızı çözmek yerine görmezden gelmiş, bunlara her geçen gün yeni sorunlar eklemişsiniz. Evet birbirinizi anlamış ve sevmişsiniz fakat istekleriniz ve beklentileriniz birbirinden tamamen farklıymış. Bu sorunlar yalnızca sizi değil çevrenizdekileri de yıpratmaya başlamış. İlişkinin sonu ikiniz için de yıkıcı olsa da aslında çoktan olması gereken olmuş. İkiniz için de hayırlısı olsun değil mi?

baris_aydin

TSUNAMİ gibiymiş. Bence şiddetli deprem gibiydi ilişkinin enkazını kaldırıp izleri silmekle uğraşmıştım.Artık benim dünyamda olmadığı için deprem , tsunami etkilemez :)

Görüş Bildir