Eşiyle Olan Ayrılığından Sonra 2 Yaşındaki Kızını Boğarak Öldüren ve İntihara Yeltenen Anne!

-

Daily Mail'den sizler için derlediğimiz habere göre, 2 yaşındaki küçük Macey annesi tarafından boğularak öldürüldü.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

20 yaşındaki Cody-Anne Jackson, mahkemenin açıkladığına göre intihar girişiminde bulunmadan evvel kızını boğarak öldürdü.

Cinayeti işlemeden saatler önce, kızının babasını Paul Hogan'a ilişkileri bittiği için sinirli mesajlara boğdu. Aynı zamanda Paul'a 2 yaşındaki kızları Macey'nin bir fotoğrafını gönderdi. Fotoğrafa mesaj olarak da "Üzgünüm, yalnızca Macey'nin son bir fotoğrafını hatıra olarak istersin diye düşündüm." yazdı.

Polis kuvvetleri çocuğu ölü olarak bulmadan bir hafta önce ailesinin yanından taşınmıştı Paul.

Jackson ise bulunduğunda derin olmayan bıçak yaraları vardı. İntihar notunda "Onu arkamda bırakmak istemiyorum ama dayanamıyorum da. Benim veya Macey için hiçbir yol yok." dedi.

Stafford Ceza Mahkemesi'ne tanıklık edenler, sosyal olarak soyutlanmış genç kadının kendi canına kıymaya çalışmadan evvel kızını boğarak öldürdüğünü söylediler.

Jackson ise Macey'nin uyku sırasında boğularak öldüğünü, bu durumu gördükten sonra dayanamayıp intihar girişiminde bulunduğunu söyledi.

Savcı Jonas Hankin, Jackson bu mesajları attığında bu ilişkinin uç noktaya geldiğini söyledi. 

"Cody'nin Paul'a kızdığı ve öfkeden deliye döndüğü ortadaydı. 8 Ekim'de Cody bir dizi mesaj attı. Sonraki gün Cody, Hogan'ı aradığında ve Hogan cevap vermediğinde daha da sinirlenmeye başladı. Cody'nin aklında bu ilişki taşma noktasına gelmişti. Bütün barışma umudunu kaybetmişti. İlişkilerinin bittiğini bu noktada anlamıştı. 9 Ekim'de ilk kez tamamen tek başına olduğu gerçeğiyle yüzleşti. Günün geri kalanını evde kızıyla beraber geçirdi."

Jüriye söylenene göre, Jackson 10 Kasım günü ihbarda bulunmadan önce bütün geceyi kızıyla geçirmişti.

Hankin, çocuğun beyne oksijen gitmemesi sonucu beyin hasarı yaşadığını, bir şeyin nefes almasını engellediğini söyledi. 

Cody savunmasında, Macey'i saat 18:30'da yatırdığını ve kullandığı ilaçları aldıktan sonra yatağa gittiğini söyledi. Macey'nin uyanması üzerine, küçük kızını 19:25'te kendi yatağına aldığını ve uyuya kaldığını söyledi. Sonradan uyandığında ise kızını iki yastığın arasında bulduğunu iddia etti. Yastık Macey'nin yüzündeydi ve yastığı kaldırdığında çocuğun nefes almadığını fark etti. Bedeni soğuktu. Minik kızın öldüğünü o zaman anladığını söyledi.

Her şeyi fark ettiğinde ise artık çoktan iş işten geçmişti. Minik kız hayatını kaybetmişti.

Acil servisi aradığını ve o sırada kızının yanına uzandığını söyledi. Sonrasında alt kata indi ve mutfaktan iki bıçak aldı. Bıçakları odasına götürdü ve intihar girişiminde bulundu. Jackson acil servisi aradığında saat sabah 9:56'yı geçiyordu. Kızının nefes almadığını söyledi.

Dakikalar sonra polis kuvvetleri eve geldi fakat yatak odası kapısını tamamen açamadılar. Kapının arkasında Macey'nin cesedi duruyordu. Cody ise Macey'nin arkasında bacak bacak üstüne atarak oturuyordu.

Polislerin söylediğine göre küçük kız Macey, hayatını kaybedeli biraz zaman geçmişti.

Yatak odasında dört adet bıçak ve intihar notu bulundu. Not, kardeşi Craig Jackson'a yazılmıştı.

"Burada oturup kızımı ve sonrasında kendimi öldürmeyi düşünüyorum. Onu arkamda bırakmayı istemiyorum ama dayanamıyorum. Ben veya Macey için başka bir yol yok."

Üç hafta içinde sonlanması beklenen davada sanık olan Jackson hala suçlamaları reddediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tc-ismet-can-turhan

gittiği yerdeki mahkum kadınların bu kadına iyi davranacaklarına ihtimal vermem. çünkü orda bir hiyerarşi hakim: En şerefsizce suç bir annenin çocuğunu öldürmesidir. Suçu direk kadınlığa karşı hakaret olarak aldığından mahkumlar hiç iyi davranmazlar bu suçlulara. Ahlak, fuhuş suçlarından bir kadın bile yanlarında daha masum görünür. Gerçek bu, gittiği yerde asla barındırmayacaklar. Erkek ceza evlerinde tecavüzcülere nasıl davranıyorlarsa kadın ceza evlerinde bu tip suçları işleyen kadınlara öyle davranırlar.

ipek-citak

Hep diyorum insanlar anne baba olmadan önce devlet psiklojik testten geçirmeli

yase-kisa

doğru. ama Türkiye'de ilk önce devletin psikolojik testten geçmesi lazım.

quentynmartell

haber resminde ki emoloji gülmekten ağlayan yüz. gerizekalı bir haber koyacaksan bari doğru emoloji ile koy ağlayan bir emoloji gördün diye koyma.

_syd_

Cinnet falan değil bu düpedüz canilik sapıklık. Anne kalbi yumuşaktır merhametlidir yücedir anne elvadına zarar veremez anne evladını her durumda korur ve gerektiğinde anne sadece evladı için yaşar. Ruh hastasına bak adamdan ayrıldı diye çocuğunu öldürmüş. Madem onu arkada bırakmak istemedin kendi canına neden kıyamadın?? Bunun izahı yok. Anlık sinirle ya da planlı olarak kızını katletti sonra da korkudan bişeyler yapmak istedi intihar notları vs. Hangi anne akşam 8den sabah 10a kadar deliksiz uyuyabilir? İlaç alıyorsa bilemem ama ben iki buçuk senedir hiç böyle uyku uyuyamıyorum. İnşallah acı çekerek öldürülürsün... O meleğe nasıl kıyabildin aklım almıyor...

Gizli Kullanıcı

Kadının yaptığını doğru bulmuyorum elbette !!! ama gerçekten böyle olaylar çok basit değil. O an nasıl bir durumdaydı, nasıl bir kafadaydı kim bilir. Cinnet denilen bir şey var ve muhtemelen kadın o anda cinnet geçiriyordu. Demek istediğim şu ki ben bir annenin kasten kendi çocuğunu öldüreceğine inanmıyorum (inanmak istemiyorum) bu sebeple önce o kadının psikolojisi incelenmeli sonra da cezası neyse almalı.

Görüş Bildir