Erkeğin Orospusunu Daha Yakından Tanımak İsteyenler İçin Detaylı Olarak Hazırlanmış Dev Rehber

2.7bPAYLAŞIM

Bunlardan bir tanesine denk gelmemiş olanlar kendisini şanslı saymalı!

1. Önce bir kelimeye bakalım kelime mi diye, sonra da dönüp adamlara bakalım adam mıdır diye. TDK, Farsça'dan gelen bu kelime için işte böyle tanımlamalar yapmış. Keşke bu açıklama sadece bedeniyle para kazanmak zorunda kalan kadınları tanımlayacak kadar basit olsaydı. "Kolay elde edilen" kısmına ise hiç girmiyorum!

2. Madem bu kelimenin karşılığı düşük ahlaklı olmak, o zaman bu bahsettiğimiz erkeği de tanımamız lazım. Ahlak sadece tek bir cinse ait olamaz değil mi? Ben de öyle düşünmüştüm!

3. Bunların en belirgin özelliği her şeyden önce güvenilmez olmasıdır. Arkanızı döndüğünüz anda ne yapacağını kestiremezsiniz, öyle bir tiptir bunlar.

4. Ona anlattığınız herhangi bir şeyi Kaf Dağı'nın arkasındaki ilgisiz birinden duyarsınız. Laf taşımak konusunda olağanüstü bir yetenekleri vardır kendilerinin.

5. İstediğiniz zaman kesinlikle ulaşamazsınız. İster sevgilisi olun, ister borcunu tahsil etmek isteyen bir alacaklı hiç fark etmez. Lazım olduğu zaman telefonlara çıkmaz, mesajlara dönmez ama ölmediğinden eminsinizdir.

6. Hayatındaki kadınlarla ilgili sağda solda konuşmaya, özelini anlatmaya bayılır. Zaten bunların hayatında genellikle tek bir kadın olmaz da, olanları da ağzına sakız eder leş bir muhabbetle.

7. Kimin eşeğine binerse onun türküsünü söyler. Omurgalı bir duruşu bunda bulmanız neredeyse mümkün değildir. Herkesin adamı olmaya çalışır; resmen girdiği kabın şeklini alır.

8. Mesafesizliğe bayılır. Yavşak yavşak hareketlerini "özgüven" kisvesi altında sunup bunu kabul ettirmeye çalışmak da anca buna yakışır zaten.

9. Eğitim seviyelerinin bir standartı yoktur. İster holding yöneticisi olsun, ister lise mezunu hiç fark etmez. Her an her yerde insanın karşısına çıkacak niceliğe sahiptirler.

10. Bu adamların hayatındaki öncelik her zaman kendileridir. Bakın bu tipler çıkarı olmayan yerlerde, ortamlarda ya da mekanlarda asla ve asla bulunmazlar. Adım atarken bile hepsinin hesabını yapmışlardır.

11. Kadın ya da erkek olun fark etmez, herkes hayatının bir döneminde denk gelmiştir bunlara. "Düşük ahlak"tan bahsedeceksek, cinsel bir kavramdan daha fazlasını tanımlar "orospuluk" ve erkeğin orospusu da çekilecek dert değildir.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
starkakra

Yazık, arkadaş sakat galiba. Biri iki dakika beynini ödünç versinde sevinsin, zor oluyordur beyniyle düşünmeyince

dr.katil1

Editör hanım maşallah düşmanını pek iyi tanıyacak kadar tecrübeli.

se.de

sevgili editör, bir foto da ben ilave etmek isterdim. sansüre gerek kalmadan ilk sıraya koyabilirdin.

merdumgiriz0

Midem bulandı okuyamadım,

cagla360

tamamen doğru...

Görüş Bildir