En Son Nerede Deprem Oldu? 19 Kasım Son Depremler Listesi...

0PAYLAŞIM

Yurtta meydana gelen küçük çaplı depremlerin yeni bir büyük depremin habercisi mi olduğu merak ediliyor. Vatandaşlar son depremlerin nerede olduğu ve büyüklüğü gibi sorunlara yanıtlar arıyor. Bugün meydana gelen depremler ise yine Ege Denizi çevresinde... İşte son depremler...

Ege Bölgesi'nde Ufak Depremler Devam Ediyor: Kuşadası Körfezi'nde 3.4'lük Bir Deprem Meydana Geldi.

Kuşadası Körfezi'nde sabah saat 07:33'te 3.2'lik, saat 12:22'de ise 3.4'lük bir deprem meydana geldi. Ege Denizi'nde gerçekleşen 3.2'lik depremin 5.9 kilometre, öğlen gerçekleşen depremin ise 7.2 derinliğinde olduğu bilgisi geldi. AFAD da depremlerin büyüklüğünü meydana gelen son depremler sayfasında açıkladı.

Komşu Ülke Yunanistan'da 4.2'lik Deprem.

Yunanistan sınırlarında gece saat 02:10'da 4.2'lik bir deprem meydana geldi. Depremin 5.0 kilometre derinliğinde olduğu bilgisini de AFAD duyurdu.

En Son Nerede Deprem Oldu?

Yaşanılan depremler sonucu Türkiye endişelenmeye ve en son nerede deprem olduğunu merak etmeye ediyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü internet adreslerinden anlık olarak deprem bilgilerini paylaşıyor. Bu sayfalarda en son nerede deprem olduğu, bu depremin şiddeti ve derinliği gibi bilgiler yer alıyor.

Kandilli son depremler sayfası için tıklayın

AFAD son depremler sayfası için tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir