En Son Nerede Deprem Oldu? 20 Kasım Son Depremler Listesi...

0PAYLAŞIM

Türkiye deprem sınavından geçmeye devam ediyor. Ege Denizi ve çevresinin yanı sıra Marmara Denizi'nde de küçük çaplı depremler meydana geliyor. Bugün Gemlik Körfezi, Marmara Denizi açıklarında 3.5, Ege Denizi'nde ise 3.8 büyüklüğünde iki adet deprem meydana geldi. İşte Kandilli ve AFAD'ın verilerine göre son depremler.

Marmara Denizi'nde 3.5'lik Deprem.

Gemlik Körfezi'nde sabah saat 07:20'de 3.5'lik bir deprem meydana geldi. Marmara Denizi açıklarında gerçekleşen deprem için 4.7 kilometre derinliğinde olduğu bilgisi geldi. AFAD da depremin büyüklüğünü 3.5 olarak duyurdu.

Ege Bölgesi Depremlerle Uyanıyor. Son olarak 3.8'lik İki Adet Deprem Meydana Geldi.

Ege Bölgesi'nde sabaha karşı iki farklı yerde deprem meydana geldi; İlk olarak Kuşadası Körfezi'nde gece saat 03:58'de 3.8'lik bir deprem meydana geldi. Ardından Ege Denizi açıklarında 3.8'lik bir deprem daha meydana geldi. Kuşadası Körfezi'nde gerçekleşen deprem için 7.3 kilometre, Ege Denizi'nde meydana gelen deprem için 3.3 kilometre derinliğinde olduğu bilgisi geldi. AFAD da her iki depremin büyüklüğünü 3.8 olarak duyurdu.

En Son Nerede Deprem Oldu?

Yaşanılan depremler sonucu Türkiye endişelenmeye ve en son nerede deprem olduğunu merak etmeye ediyor. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü internet adreslerinden anlık olarak deprem bilgilerini paylaşıyor. Bu sayfalarda en son nerede deprem olduğu, bu depremin şiddeti ve derinliği gibi bilgiler yer alıyor.

Kandilli son depremler sayfası için tıklayın

AFAD son depremler sayfası için tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir