Emma Watson Kaybolan Ana Yadigârı Yüzüğünü Bulmak İçin Hayranlarından Yardım İstiyor!

3.2bPAYLAŞIM

27 yaşındaki Harry Potter yıldızı Emma Watson, Pazartesi günü oldukça talihsiz bir olay yaşadı. Annesinin ona hediye etmek için 18 yıl boyunca beklediği yüzüğünü bir otelin spa merkezinde kaybetti ve şimdi hayranlarından ona yardım etmesini istiyor. Detayları sizler için BuzzFeed'den derledik.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/kimberleydadds/...

Emma Watson 'o benim en değerli varlığım' dediği, annesinden hediye gelen yüzüğünü birkaç gün önce Londra'da bir spa merkezinde kaybetti.

Londra'daki bir otelin spa merkezine gittiği sırada yüzüklerini çıkarıp kasaya koyan Harry Potter yıldızı, oradan ayrılırken yüzüklerini almayı unuttu. 

Daha sonra otelle iletişime geçen Emma, kasanın boş olduğu haberini alınca yıkıldı.

Ama genç yıldız sosyal medyada 35 milyon takipçisi olan bir oyuncunun yapabileceği en masum çağrıyı yaptı ve Facebook hesabından sevenlerine seslendi.

Yüzüklerinin fotoğraflarını da paylaşıma ekleyen Emma Watson, hayranlarından ve takipçilerinden yüzüğünü bulmasına yardımcı olmalarını diliyor!

İşte Emma'nın yüzüğü hakkında derin duygularını da katarak yaptığı paylaşımın tamamı:

16 Temmuz Pazar Londra Mandarin Oriental Spa'da kaybolan yüzüklerin bana geri gelmesine yardımcı olacak bilgiye ödül...

Pazar öğleden sonra  bir tedavi için Hyde Park'taki Mandarin Oriental Hotel Spa'ya gittim. Randevumdan önce parmaklarımdan 3 gümüş yüzüğü çıkardım ve dolabın içindeki kasaya koydum. Oradan ayrılırken yüzüklerimi kasadan almayı unuttum. Eve döndüğümde yüzüklerin ellerimde olmadığını fark ettim ve spa merkezini aradım, ancak o saatte merkez kapalıydı. Güvenlik kasayı kontrol etti ve içinde hiçbir şey olmadığını söyledi; ancak spa merkezinin sabah tekrar açık olacağını, resepsiyona sorabileceğini ve yüzüklerin onlarda olup olmadığına ya da birilerinin teslim edip etmediğine bakacaklarını söyledi.

An itibariyle yüzüklerim hala kayıp. Bunlar sadece sıradan yüzükler olsaydı bunu kabullenebilirdim, ama onlardan biri annemden bana verilmiş bir hediyeydi. Bu yüzüğü benim doğumumdan bir gün sonra satın aldı ve 18 yıl boyunca, hiç çıkarmadan taktı ve sonra bana 18. yaş günümde hediye etti. Ben de bu yüzüğü her gün takıyorum, o benim en anlamlı ve özel varlığım.

Pazar öğleden sonra ya da Pazar günü Mandarin Oriental Spa'da olan birileri varsa ve yüzükleri gördüyse ya da yanlışlıkla onları aldıysanız ya da onlar hakkında bir şey biliyorsanız, o yüzüklerin bana geri gelmelerinin ne kadar anlamlı olacağını size anlatamam - ve konu hakkında hiçbir soru sormayacağım. Onları gördüyseniz veya bilginiz varsa lütfen şu adrese e-posta gönderin: findthering@outlook.com

Teşekkür ederim,

Emma x

Henüz bir haber yok ama umarız iyilik kazanacak ve Emma'nın ana yadigarı yüzükleri kısa süre içinde ortaya çıkacak!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
silapotter

Sen Hermione'sin nasıl kaybedersin?

lara-atakir

ana yadigarı'nı ölüm yadigarları diye okudum. potterhead olunca...hhjhjhjhhjhgh

Gizli Kullanıcı

Accio yüzük de gelir knk

cansubozkus

aynısını yazıcaktım udgıfmfdcsncs hpciyiz ezelden beri

lara-atakir

haha ayn

gzm-ynklr

En kısa zamanda bulur umarım.Bu kızın oyunculuğuna da, kendisine de bayılıyorum.Çok başarılı ve çok güzel.Doğal ve Harry Potter'da,oynadı, yani çocukluğumun o güzel günlerinde, bana eşlik etti,bende onunla birlikte büyümüş oldum.Onunla aynı yaşta olmamızda ayrıca güzel.

nesil-z

Umarım en kısa zamanda bulunur. 😞😞

Görüş Bildir