Eltisiyle Aldatıldığını Öğrendikten Sonra Yaşadığı Acılara Daha Fazla Dayanamayıp İntihar Eden Methiye'nin Hikayesi

3.4bPAYLAŞIM

Okurken boğazım düğümlendi! 

Kaynak: sozcu.com.tr ve @mahouniverse

Muharrem Kaçkın 26 Temmuz 2019 günü sulama kanalında intihar eden annesinin hikayesini #ZorbalığaMethiye etiketiyle bizlerle paylaştı.

Biz de acılarla ve zorbalıkla örülü bu hikayeyi sizler için yayınlamak istedik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

31. 

32. Yüreği kuş gibi olan Methiye ışıklar içinde uyu!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
bbbbb

İnşallah o orospu karıyla, seni destekleyen, sana arka çıkan leş aşiretinle ölene kadar zulüm çekersiniz, burnunuz boktan kurtulmaz, devasız dertlere kalıp ölmek isteyip de ölemezsiniz inşallah.

silent_angel

Nefret ediyorum aşiret töre olaylarından. Bu resmen erkeğin orospuluğu ve bunu namustan saymayan bir sürü orospu çocuğu. Mehmet Emin keşke karşımda olsa da ona nasıl bir katil ve süzme orospu çocuğu olduğunu hayalarını ağzından çıkartarak anlatabilsem. Ne çok isterdim böyle canlıların bana verilmesini. İşkence ede ede öldürürdüm hiç acımazdım.

zncrcihan

O anne ve diğer bütün annelerin hakları nasıl ödenecek ve vebali nasıl üzerimizden kalkacak hiç bilmiyorum.Ben o babayı o silah çektiği gün öldürmüştüm.O gün olmasa da iğne deliğinden daha küçük bir yere kaçıp saklanmış olsa da o mübarek annenin intihar ettiği gün bulup öldürmüştüm. Aşiretinizi ..... sizin. .......... gerikafalıları ..

mapuskundali

Sen o kadının oğlusun işte. Babanın değil. Bunu ispatladın. Bundan sonra da annenden sana geçen o pahabiçilemez ışığı, çocuklarına aktaracaksın. Muhteşem bir baba olacaksın. Sadece en sapkın ve iğrenç niyetlere tanıklık eden bir kalp, bir o kadar saf ve pak kalabilir. Yolun açık, annene rahmet olsun, dostum.

helenistik

O yüzden bu kız çocuklarını okutun, erkek çocuklarınızı eğitirken ayrıca dikkat edinler. Çok üzüldüm annem gözümün önüne geldi. Neyse ki benim babam annemden önce öldü ki buna benzer şeyler yaşamışlığı var maalesef.

Görüş Bildir