Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Elektronik Sigara İçenler Hakkında Yazılmış En Eğlenceli 19 Tweet

-

Sokakta, okulda, iş yerinde, kafelerde, Youtube videolarında ve hatta kapalı alanlarda hızla yayılan elektronik sigara kullanımına kayıtsız kalamayıp sitemini mizahıyla süsleyen 18 kişi...

1.

2.

3.

4.

6.

7.

8.

10.

9.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sagan

Kroluk mertebesini belirleyen gerizekalılara ayrı bir sinir oluyorum. Beynini taşımak ağır geliyor tavuk dönere elektronik sigaraya kroluk diyor. He canım he sana soracaaadı millet.

Gizli Kullanıcı

"Adam gibi normal sigara için" nasıl bi cümledir

tc-badem-badem

Makara kukara bi yana da, hakkaten ciddi ciddi işe yarar ve pozitif bir buluş bu, kullanıyorum 2 paket sigara içen ben artık hiç içmiyorum ve tavsiye de ediyorum.. 6 ay oldu başlayalı.. Tek bir şeye dikkat ederim normal sigara içilmesi yasak olan hiçbir yerde elektronik sigara da içmiyorum. VE BİR NOT: DUMAN DEĞİL, BUHAR :)

tc-badem-badem

Bu tweet leri atan gruba baktım, hayatta alay edip dalga geçmeyecekleri tek bir şey yok, ciddi ya da gayri ciddi ayrımları hiç yok, sadece herşeye gülmek eğlenmek gözüyle bakan çağın ergenleri ama ağızlarından çıkan kelimelerin bir insanı saniyede yıkma gücü olduğunun bile farkında değiller.. Bir de "onlar Gençler bişey olmaz, şimdi yaparlar ilerde uslanırlar" diyen bir büyük tayfası var,işte bu gençler enerjilerini bu olgun tayfadan sömürüyorlar.. Ben de ne dertliymişim la bu ergenlerden :)

hploredx

Sen ölüyorsun diye adamlar genç olmasın mı yaşlı kurt? Sosyal medya hesabında ciddi olmamak demek ciddiyetsiz, umursamaz bi hayat yaşamak demek değildir. Bu adamlar sosyal medyayı mizah amacıyla kullanıyor demek ki .Kimisi siyaset amacıyla, kimisi reklam amacıyla kullanır. Herkes senin gibi hayatının merkezine facebook'u, twitter'ı koyup ağlamıyor fok balıkları ölüyor diye. Sen zaten ergeniğinde İzafiyet teorisi üstüne bazı savılar , eleştiriler yazmış birisin. değil mi? ahhaha. Ya da uzay matematiği hakkında cebirsel bir makale?

Gizli Kullanıcı

iki türlü sigarayı da içmiyorum ama eleştrileri haksız buldum. dumanının bol olması içene zevk veriyordur ayrıca da normal sigara gibi rahatsız eden bir koku da bırakmıyor. etrafımdaki insan ikisinden birisini içecekse elektronik olanı içmesini tercih ederdim. çıkardığı duman üzerinden mizah yapanlar eyvallah da ciddi ciddi eleştirenleri yadırgadım.

tc-badem-badem

Bu tweet leri atan gruba baktım, hayatta alay edip dalga geçmeyecekleri tek bir şey yok, ciddi ya da gayri ciddi ayrımları hiç yok, sadece herşeye gülmek eğlenmek gözüyle bakan çağın ergenleri ama ağızlarından çıkan kelimelerin bir insanı saniyede yıkma gücü olduğunun bile farkında değiller.. Bir de "onlar Gençler bişey olmaz, şimdi yaparlar ilerde uslanırlar" diyen bir büyük tayfası var,işte bu gençler enerjilerini bu olgun tayfadan sömürüyorlar.. Ben de ne dertliymişim la bu ergenlerden:)

Gizli Kullanıcı

kendilerinden daha çok ve hızlı gelişen özgüvenlerinin körleştirmesiyle kendilerini çok iyi sanıp geliştirmiyorlar. hiç bişey bilmeyip herşeyi bildiğini zannederken de çiğlikleri saygısızlığa dönüşüyor. bunda dışarda oynamadan büyümelerinin de çok etkisi var kendilerini başka çocukların olduğu ortamlarda değerlendiremiyorlar(el yumruğunu yemeyen yumruğunu balyoz sanır). bir de olayın küçük yaşlarda sosyal medya kullanımı etkisi var uzatmak istemiyorum :/

hploredx

ulan adamlar taşak geçiyorlar hahaha. bildiğin felsefe kasmışlar. Kafanız mı iyi?

hploredx

Badem bey çok sinirlenmiş emziği ile dalga geçilmesine.

Gizli Kullanıcı

ben her konuya böyle yaklaşırım, her konu üzerinde çok düşünür ve detaylı bakarım. üzerinde düşünmeye erindiğin bi konu hakkında düşünmeyebilirsin senin için laylaylomdur benim için değil. bana kafan güzel deyince haklı olmuyorsun. kafam güzel değil, tarzım bu. ruh hastasıyım ben biraz, detaycıyım, psikanaliz seviyorum yorum yapmayı seviyorum incelemeyi seviyorum. sen seviyorsan üzerine konuşalım, sevmiyorsan konuşma. seni geren bir durum yok.

hploredx

Sana sözüm yok kardeşim okumamıştım yazdığının tamamını. Aşağılayıcı, kırıcı bişey yazmamışsın ama şu emzikli dayı fazla gerilmiş insanların eğlenmesine ben değil. Ona takıldım.

Gizli Kullanıcı

eyvallah. iyi günler

Başlıklar

Youtube
Görüş Bildir