Görüş Bildir
Haberler
Elazığ'da 6 Kişinin Ölü Bulunduğu Olayda Ayrıntılar Ortaya Çıktı

Elazığ'da 6 Kişinin Ölü Bulunduğu Olayda Ayrıntılar Ortaya Çıktı

Elazığ'da bir evde 6 kişinin ölü bulunduğu olayda detaylar ortaya çıktı. Öğretmenin kumar borcu nedeniyle ailesini katlettiği daha sonra da intihar ettiği öğrenildi.

Elazığ'da meydana gelen olayın detayları kan dondurdu. Öğretmen Hüseyin F., eve girip ailesi ile tartıştı. Tartışmanın ardından Hüseyin F., yanında getirdiği pompalı tüfekle dehşet saçtı. Hüseyin F., babası Cuma Ali, annesi Zeynep, kardeşi Remziye ve engelli kardeşleri Yusuf ve Mesut’a ateş ettikten sonra silahı başına dayayarak intihar etti.

Öte yandan Hüseyin F.'nin ailesini silahla vurduktan sonra evdeki doğal gaz vanasını açıp silahla intihar ettiği öğrenildi.

Doğal gaz kaçağı ihbarı yapılmasının ardından polis ve itfaiye ekipleri bölgeye intikal etti. İhbarın yapıldığı eve giren ekipler, içeride 6 kişiyi kafasından vurulmuş halde buldu. Haber verilmesi üzerine olay yerine sağlık, özel harekat ve destek ekipleri sevk edildi.

Kumar borcu varmış

Kumar borcu varmış

Öte yandan, öğretmen Hüseyin F.'nin kumar borcunun bulunduğu ve para istemek için babasının evine geldiği iddia edildi. 

Babasının para vermemesi üzerine çıkan tartışmada Hüseyin F.'nin cinnet geçirerek ailesini katlettiği ve ardından intihar ettiği öğrenildi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Ozgur Ozlen

O kadar silah sesi çıkmış ama doğalgaz kaçağı ihbarına mı gelmişler :)

ömer

Ah be ne işin var öğretmen maaşınla kumarla falan cinnet geçirmiş resmen para her zaman kazanılır can geri gelmez giden para olsaydı be allah evladın bile ha... Devamını Gör

pofudukpofyumak

Bakmayın aslında, bu illete düşen çok insan var.. Az buçuk parasımı katlarım düşüncesiyle kaç kişi yitti gitti.. Yazık.. Koca bir aileye yazık oldu…

Aslaytoran

Off çok kötü.. Akıl sağlığın yoksa, sen de yoksun.. Kaybolup gitti koca aile 😔