Görüş Bildir
Haberler
EKPSS 2022 Tercih Sonuçları Açıklandı mı, Ne Zaman Açıklanacak? EKPSS Tercih Sonuçları Sorgulama...

EKPSS 2022 Tercih Sonuçları Açıklandı mı, Ne Zaman Açıklanacak? EKPSS Tercih Sonuçları Sorgulama...

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı tarafından düzenlenen EKPSS yerleştirme tercihi sonuçları için geri sayım başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan geçen hafta yaptığı açıklamada engelli memur atamalarının 8 Şubat'ta yapılacağını duyurmuştu. Binlerce kişi büyük bir heyecanla 'EKPSS sonuçları açıklandı mı, atama bugün mü yapılacak? Tercih sonuçları saat kaçta açıklanır?' sorularına cevap arıyor. EKPSS adayları 2022 yerleştirmeleri için tercihlerimi 14 Ocak'ta tamamlamıştı. Şubat ayının ilk haftasında açıklanması beklenen EKPSS sonuçları için Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan açıklama geldi. Peki, EKPSS 2022 tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? EKPSS tercih sonuçları bugün açıklanacak mı? İşte merak edilenler...

İçeriğin Devamı Aşağıda

EKPSS 2022 tercih sonuçları için gözler ÖSYM tarafından yapılacak son dakika sonuç açıklamasında. EKPSS tercihleri 5 Ocak tarihinde başladı ve 14 Ocak'ta sona erdi. Peki, EKPSS 2022 tercih sonuçları açıklandı mı, ne zaman açıklanacak?

EKPSS 2022 Tercih Sonuçları Açıklandı mı, Ne Zaman Açıklanacak?

EKPSS 2022 Tercih Sonuçları Açıklandı mı, Ne Zaman Açıklanacak?

EKPSS sonuç sorgulama ekranı ve tercih sonuçları henüz açıklanmadı. Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada 8 Şubat'ta engelli memur atamasının yapılacağını belirtmişti ancak atama tarihiyle ilgili değişikliğe gidildi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda '8 Şubat 2022'de yapılması planlanan engelli vatandaşlarımızın kamu kurumlarına atama töreni, 17 Şubat 2022 tarihine ertelenmiştir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.'ifadelerine yer verildi.

EKPSS 2022 Tercih Sonuçları Sorgulama

EKPSS 2022 Tercih Sonuçları Sorgulama

Adaylar, yerleştirme sonuçlarını T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile ÖSYM'nin internet sayfasından öğrenebileceklerdir. Yerleştirme sonuçları ile ilgili olarak adaylara ve kurumlara postayla herhangi bir belge gönderilmeyecektir. Kurumlar yerleştirme bilgilerini, elektronik ortamda mevcut erişim şifreleri ile edineceklerdir.

2022 EKPSS YERLEŞTİRME TERCİHLERİ SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu Haberler de ilginizi Çekebilir!

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın