Dünyaya Meyve Olarak Gelsen Hangi Meyve Olurdun?

1.9bPAYLAŞIM

Dünyanın en vitaminli, en lezzetli testine hoşgeldin! 🍎🍊🍇🍓🍒🍑 Dünyaya meyve olarak geldiğini varsayalım. Bakalım hangi meyve olurdun? Testi çöz ve sonucunu gör!

1. Haydi başlayalım.Günün en çok hangi zamanında meyve yemeyi seversin?

2. Seni defalarca yanıltsa da kararlarında genellikle hangisini dinlersin?

3. Hangi insan tipi seni çileden çıkarır desek?

4. Meyve değil de tatlı yemek istedin diyelim. Seçimin ne olurdu?

Profiterol
Aşure
Sütlaç
Tiramisu
Baklava
Cheesecake

5. Bir kostüm partisine gidecek olsan hangi süper kahramanın kostümünü giyerdin?

Spider-Man
Captain America
Batman
Superman
Iron Man
The Flash

6. Senin için ideal bir sevgili/eş mutlaka hangi özellikte olmalı?

7. Yemekten bıkmayacağın bir meyve söyle desek!

Karpuz
Kivi
Erik
Armut
Mandalina
Muz

8. Son olarak, dünyaya bir çiçek olarak gelsen hangi çiçek olmak isterdin?

Orkide
Lale
Papatya
Gül
Karanfil
Zambak

Çilek!

Dünyaya meyve olarak gelsen çilek olurdun! Sen bu dünyanın en pozitif, en neşeli  insanısın. Nasıl çilek yerken mutsuz olan bir insan yoksa, seninle vakit geçirirken de mutsuz olan insan yok! Ayrıca senin tutkuyla dolu bir ruhun var. Çevrendeki insanlara tutkuyla bağlanıyorsun. Etrafındakiler de çok iyi bilir ki, senin tutkundan, kararlığından, isteğinden hiçbir şey kaçamaz. Bu
yüzden de seninle her yola çıkarlar. Onlara hem kol kanat gerip hem de onların amaçlarına ulaşmasına yardımcı olursun.

Elma!

Dünyaya meyve olarak gelsen elma olurdun! Sen çevrende her zaman saygın, olgun ve bilgin bir insan olarak görüldün. Etrafındakilere sözünü dinletebilen, onlara yol gösterebilen biri oldun hep. Bu yüzden de sana inanılmaz derecede saygı ve sevgi duyuyor etrafındaki herkes. Her zaman ilginin odağındasındır, sen konuştuğun zaman insanlar susup seni dinler. Yaratıcısın ve kendine güvenin tam. Herkes seninle bu yüzden arkadaş olmak için can atar. Sen ise seçicisindir ama seçtiğini de sonunda kadar bırakmazsın.

Portakal!

Dünyaya meyve olarak gelsen portakal olurdun! Senin bu hayata geliş amacın eğlenmek. Enerjiksin, hızlısın ve çalışlansın. Asla tembel değilsin. Mutlusun sen mutlu. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun, yani senden bir parça tüm insanlara iyi gelir.. Sen, tam bir sırdaş, tam bir dostsun. İnsanın seninle konuştuğu, dertleştiği, vakit geçirdiği zaman üzerine bir rahatlama geliyor. Bu yüzden insanlara çok iyi geliyorsun. Senden herkese lazım, şifa niyetine :)

Kiraz!

Dünyaya meyve olarak gelsen kiraz olurdun!  Arkadaş ortamının en tatlı en popüler insanı sensin. Bu yüzden sevmeyenlerin var evet ama bu senin suçun değil. Öyle bir etkin var ki bu hayatına ve çevrene yansıyor. Hareketlisin; hatta insanlar bu hareketliliğini izlerken bile yoruluyor, o derece. Çevrende de buna göre insanlar var ve bu şekilde çok mutlusunuz. Çünkü sen dünyada görüp görebileceğimiz en uyumlu insanlardan birisin. Her ortama, her yeniliğe ayak uydurursun.

Üzüm!

Dünyaya meyve olarak gelsen üzüm olurdun! Arkadaşların ve ailen arasında süper kahraman olarak bilinirsin onlara tıpkı bir üzüm bağı gibi sıkıca sarılırsın. Yardımseversin. Ettiğin yardımlar karşılıksız olanındandır. Hatta etrafınla o kadar ilgilisin ki, bazen kendini unuttuğun bile oluyor. Ama senin için fark etmez, çünkü sen busun. Ayrıca bilge ve olgun bir kişiliğe sahip olduğunu da söylemek gerek. Sendeki tecrübe dünyanın dertleri kadar çok! Çevrendekilerin stresini azaltmak senin için çocuk oyuncağı. Bu yüzden insanlar her zaman seni yanlarında isterler.

Şeftali!

Dünyaya meyve olarak gelsen şeftali olurdun! Hayatı yaşamayı çok iyi biliyorsun. Arkadaş canlısısın, girişkensin, dışa dönüksün, sıcakkanlısın. Şöyle bir özelliğin daha var ki, bu cidden kıskanılır: Her şeyi iyiye yoruyorsun, içinde zerre kötülük yok. Bazı insanlar şeftaliye nasıl mesafeli bakıyorsa sana da öyle bakanlar var. Ama bu tamamen seni kıskandıkları için. Bakıp bakıp dursunlar. Şeftali gibi yumuşak ve tatlısın. Arkadaş canlısısın, sıcakkanlısın. Olduğun gibisin işte, aslında herkesin de olması gerektiği gibi. Bu yüzden hayatındaki insanlar seni her zaman sayıp, seviyorlar.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kerem2233

Üzüm çıktı

gecefeneriii

Jeftali

gecefeneriii

Çilek nerde? Çileek?! Çilek. ÇİLEK. Çİ-LEK

isim-bulamadim-tamam-mi

PORTAKALLL!

banu2019

Portakal

Görüş Bildir