Dünyanın En Zorlayıcı Göz Testinden Geçebilecek misin?

 > 
56bPAYLAŞIM

Gerçekten ne kadar iyi görüyorsun? Düşündüğün kadar iyi gözlere sahip misin? Yoksa gözlerini fazla mı hafife alıyorsun? Cevabı işte bu testte! Hemen testi çöz ve gözlerinin gücünü öğren!

1. Hadi başlayalım! Hangi çizgi daha uzun?

2. Bu resimdeki tüm çizgiler düz.

3. Farklı olan renk hangisi?

4. Peki burada hangisi?

5. Burada hangi sayı gizli?

6. Peki ya burada?

7. Buraya da hangi sayının gizli olduğunu bulursan helal olsun sana!

8. Acaba buraya hangi hayvan saklanmış, bulabilir misin?

9. Peki burada hangi hayvan var?

10. Son olarak: Burada işaretlenen renk hangisi?

Kartal gibi gözlere sahipsin!

Sen bu gözlerle dünyanın gelmiş geçmiş en iyi avcılarından biri olabilirsin biliyor musun? Çünkü çoğu kişinin fark edemediği en ufak detayları görüyor, renklerin her türlü tonunu çok kolay bir şekilde ayırt edebiliyorsun. İnan bize, bu her yiğidin harcı değildir! Gözlerin gerçekten sana sunulmuş bir armağan, değerini bil!

Pilot olsan yeridir!

Her ne kadar soruların bir kısmını yanlış yanıtlamış olsan da bir pilot olabilecek kadar iyi gözlere sahipsin! Zaten soruları yanlış yanıtlamanın nedeni de gözlerin değil, onlara güvenmemen! Fakat bizden sana bir tavsiye; gözlerin gerçekten inanılmaz derecede iyi görüyor, bizce onları hafife alma! Seni hiçbir zaman yanıltmayacaklarına kalıbımızı basarız!

Ultra Lazer görüşüne sahipsin!

Vay canına! Bu sonuca birilerinin ulaşabileceğini hiç sanmıyorduk ama sen başardın! Bu yüzden sana bu soruyu maalesef sormak zorundayız: Gerçekten insan mısın, yoksa son teknolojiyle yapılmış ultra özelliklere sahip bir robot mu? Seninkiler gibi gözler bu dünyada yalnızca sayılı miktarda insanda olur, bu yüzden çok şanslısın! En ufak ayrıntıları fark etmeyi de geçtik, sen gördüğün görüntülerdeki eksik parçaları bile tamamlayacak derecede iyi gözlere sahipsin! Değerini iyi bil ve sana bahşedilen bu yegane yeteneği son derece iyi kullan!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
semra-varkal

ultra lazerim

okodo

Bumu En zorlayıcı Test Çok Kolaydı

okodo

İyi Bir Test Tebrikler Sizede :)))

kullanici-turkcell-8003

ultra lazer çıktı

sumeyye-moran

ultra lazer görüşüne sahipmişim e bi zahmet normal bir gözden +99 milyon ton görüyorum (tetrokromat'ım normal insanlarda 3 renk konisi varken bende 4 tane var o yüzden)

Görüş Bildir