Görüş Bildir

etiket Dünyanın En Eşsiz Kareleri! 2017 Siena International Fotoğraf Ödülleri Sahiplerini Buldu

Anasayfa

Siena International Fotoğraf Ödülleri, her yıl dünya üzerinde çekilmiş en eşsiz ve güzel yer, insan yüzleri ve olay karelerine verilir.

Dünyanın dört bir yanından katılan fotoğraf sanatçılarının eserleri, geçtiğimiz günlerde ödüllerini aldı. Sizler için en iyileri BoredPanda'dan derledik.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/siena-inte...

1. Dünyanın Kıyısında - Alessandra Meniconzi (1. Seyahat ve Macera Kategorisi)

1. Dünyanın Kıyısında - Alessandra Meniconzi (1. Seyahat ve Macera Kategorisi)

2. Lviv'in Kargası - Jack Savage (1. Genel Monochrome Kategorisi)

2. Lviv'in Kargası - Jack Savage (1. Genel Monochrome Kategorisi)

3. Buzda Rüya Görmek - Roie Galitz (1. Kırılgan Buz Kategorisi)

3. Buzda Rüya Görmek - Roie Galitz (1. Kırılgan Buz Kategorisi)

4. Kum Tepeleri - Randy Olson (Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Yılın Fotoğrafı)

4. Kum Tepeleri - Randy Olson (Siena Uluslararası Fotoğraf Ödülleri Yılın Fotoğrafı)

5. Uç - Petar Sabol (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Şeref Ödülü)

5. Uç - Petar Sabol (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Şeref Ödülü)

6. Kar Fırtınasında Yassı Demirden Bina - Michele Palazzo (Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi Şeref Ödülü)

6. Kar Fırtınasında Yassı Demirden Bina - Michele Palazzo (Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi Şeref Ödülü)

7. Protestocunun Gözleri - Jonathan Bachman (1. Genel Renk Kategorisi)

7. Protestocunun Gözleri - Jonathan Bachman (1. Genel Renk Kategorisi)

8. Karamel - Aristeidis Apostolopoulos (Seyahat ve Macera Kategorisi Şeref Ödülü)

8. Karamel - Aristeidis Apostolopoulos (Seyahat ve Macera Kategorisi Şeref Ödülü)

9. Ağır Yük- Chunshui Yu (Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi Şeref Ödülü)

9. Ağır Yük- Chunshui Yu (Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi Şeref Ödülü)

10. Selfie Kültürü - Jelena Jankovic (2. Seyahat ve Macera Kategorisi)

10. Selfie Kültürü - Jelena Jankovic (2. Seyahat ve Macera Kategorisi)

11. Canavar - James Smart (1. Doğanın Güzelliği Kategorisi)

11. Canavar - James Smart (1. Doğanın Güzelliği Kategorisi)

12. Pandalar Zıvanadan Çıkmış - Ami Vitale (2. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)

12. Pandalar Zıvanadan Çıkmış - Ami Vitale (2. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)

13. Buz - Marcin Dobas (2. Kırılgan Buz Kategorisi)

13. Buz - Marcin Dobas (2. Kırılgan Buz Kategorisi)

14. Atak - Sergey Gorshkov (1. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)

14. Atak - Sergey Gorshkov (1. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)

15. Ludovico - Pedro Armestre (3. Kırılgan Buz Kategorisi)

15. Ludovico - Pedro Armestre (3. Kırılgan Buz Kategorisi)

16. Athabasca Mağarası - Juan Pablo De Miguel (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)

16. Athabasca Mağarası - Juan Pablo De Miguel (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)

17. Hurma - M. Yousuf Tushar (Genel Renk Kategorisi Şeref Ödülü)

17. Hurma -  M. Yousuf Tushar (Genel Renk Kategorisi Şeref Ödülü)

18. Suların Prensi - Yannick Gouguenheim (3. Doğanın Güzelliği Kategorisi)

18. Suların Prensi - Yannick Gouguenheim (3. Doğanın Güzelliği Kategorisi)

19. Bulutların Arasında Donovan - Rodney Bursiel (3. Spor Aksiyonu Kategorisi)

19. Bulutların Arasında Donovan - Rodney Bursiel (3. Spor Aksiyonu Kategorisi)

20. Dasha - Alexander Vinogradov (3. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)

20. Dasha - Alexander Vinogradov (3. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)

21. Sadece Hareketler Bölüm 2 - Petr Lovigin (3. Genel Renk Kategorisi)

21. Sadece Hareketler Bölüm 2 - Petr Lovigin (3. Genel Renk Kategorisi)

22. Yavru Deniz Aslanı - Filippo Borghi (3. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)

22. Yavru Deniz Aslanı - Filippo Borghi (3. Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi)

23. Orta Dünya - Enrico Fossati (2. Doğanın Güzelliği Kategorisi)

23. Orta Dünya - Enrico Fossati (2. Doğanın Güzelliği Kategorisi)

24. Buz Mağarası - Markus Van Hauten (Doğanın Güzelliği Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

24. Buz Mağarası - Markus Van Hauten (Doğanın Güzelliği Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

25. İlkbahar Zamanı - Marina Malikova (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)

25. İlkbahar Zamanı - Marina Malikova (Kırılgan Buz Kategorisi Şeref Ödülü)

26. Kitap Tapınağı - Hans-Martin Doelz (1. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)

26. Kitap Tapınağı - Hans-Martin Doelz (1. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)

27. Uganda'nın Çocukları - Ya Kuang (2. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)

27. Uganda'nın Çocukları - Ya Kuang (2. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)

28. Kan ve Acı - Nermesh Singh Gurdib Singh (3. Öğrenci Kategorisi)

28. Kan ve Acı - Nermesh Singh Gurdib Singh (3. Öğrenci Kategorisi)

29. Superman - Jason O'brien (2. Spor Aksiyonu Kategorisi)

29. Superman - Jason O'brien (2. Spor Aksiyonu Kategorisi)

30. Ben Buradayım - Joao Taborda (1. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)

30. Ben Buradayım - Joao Taborda (1. Etkileyici Yüzler ve Karakterler Kategorisi)

31. Çaycı Adam - Zijie Gong (1. Öğrenci Kategorisi)

31. Çaycı Adam - Zijie Gong (1. Öğrenci Kategorisi)

32. Büyük Britanya Takımı - Tim Clayton (1. Spor Aksiyonu Kategorisi)

32. Büyük Britanya Takımı - Tim Clayton (1. Spor Aksiyonu Kategorisi)

33. Allianz Genel Merkezi - Adrien Barakat (2. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)

33. Allianz Genel Merkezi - Adrien Barakat (2. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)

34. Çağrı - Krishna Vr (2. Öğrenci Kategorisi)

34. Çağrı - Krishna Vr (2. Öğrenci Kategorisi)

35. Oyun Parkı - Wenpeng Lu (2. Genel Monochrome Kategorisi)

35. Oyun Parkı - Wenpeng Lu (2. Genel Monochrome Kategorisi)

36. Berlin Bisikletlisi - Wenpeng Lu (3. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)

36. Berlin Bisikletlisi - Wenpeng Lu (3. Mimari ve Şehir Alanları Kategorisi)

37. Aşk Kavgası - Pierluigi Rizzato (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

37. Aşk Kavgası - Pierluigi Rizzato (Kendi Yaşam Alanlarında Hayvanlar Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

38. Havva'yı Kızdırmak - Pronob Ghosh (3 Seyahat ve Macera Kategorisi)

38. Havva'yı Kızdırmak - Pronob Ghosh (3 Seyahat ve Macera Kategorisi)

39. Mavi Şapkalı Grup - Klaus Lenzen (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

39. Mavi Şapkalı Grup - Klaus Lenzen (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

40. En Uğultulu Tepeler - Kristin Linnea Backe (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

40. En Uğultulu Tepeler - Kristin Linnea Backe (Genel Monochrome Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

41. Kano - Ian Macnicol (Spor Aksiyonu Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

41. Kano - Ian Macnicol (Spor Aksiyonu Kategorisi Öne Çıkan Eser Ödülü)

42. Sabah Ritüeli - Nick Ng (2. Genel Renk Kategorisi)

42. Sabah Ritüeli - Nick Ng (2. Genel Renk Kategorisi)

43. Bedevi 02 - Pietro Di Giambattista (3. Genel Monochrome Kategorisi)

43. Bedevi 02 - Pietro Di Giambattista (3. Genel Monochrome Kategorisi)
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
452
133
26
11
9
7
4
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?