Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dünya ve Türkiye Gündeminde Adını Sıkça Duyduğumuz 15 Siyasetçinin Gençlik Hali

1.3bPAYLAŞIM

Kimi dünya siyasetinde söylediği sözlerle birçok etki yaratabilen liderlerden, kimiyse birkaç kuşak öteden Türk olan eski bir belediye başkanı. Dünya ve Türkiye gündeminde adı sıkça geçmiş politikacıların gençlik hallerini görmeye hazır mısınız?

1. George W. Bush

İfadedeki saflıkta gram değişme olmamış. Hatta o saflığını başkan olduğu dönemlerde de kapalı dürbünle uzaklara bakmaya çalışmak gibi örneklerle sıkça görmüştük.

2. François Hollande

Bir Fransız nasıl olur derseniz tarif etmeden önce ismini söylemeniz yeterli olan kişidir. Şu anki Fransa Başbakan'ı olan Hollande gençken de kravatı ve gözlüğünden ayrı düşmüyormuş belli ki.

3. Barrack Obama

ABD tarihinin ilk siyahi başkanı Obama, onlara has bir tarzla zaten rahatken bir kat daha rahat olduğu pozlar ya da röportajlar vermekten görevi süresince kaçınmadı. Çoğu insan tarafından sempatiyle hatırlanacak liderin çocukluğu da oldukça neşeli geçmiş olmalı.

4. Vladimir Putin

Bakışlardaki o soğukluk, insana ürperti veren durgun ifade hiç mi değişmez arkadaş...

5. Angela Merkel

Saç modelini neredeyse hiç değiştirmeyen Merkel de göründüğü kadarıyla şimdiki halinin sinyalini o zamanlardan vermiş.

6. Tony Blair

Blair, muhtemelen gençken inanılmaz çılgın işler eşinde koştuktan sonra durulmuş tiplerden biri.

7. David Cameron

Yele gibi saçlarıyla bir İngiliz'e yakışan vakur tavırlarıyla dolaşan Cameron'ı hayat çok yıpratmış. özellikle Brexit'te de kampanyasının aksine AB'den ayrılma kararı çıkınca o da erken emekliliğe karar verdi.

8. Benazir Butto

Pakistan siyasetinin önemli figürlerinden Butto, gençken de ayrı bir güzelmiş. Bir suikast sonucu hayatını kaybeden Butto çokça kadına ilham vermeye devam ediyor.

9. Hasan Ruhani

Ruhani'deki o tebessüm hiç kaybolmamış. Etkili bir abi olacağı gençliğinde belliymiş.

10. Alexis Tsipras

Alexis, büyük ihtimalle Ege sahillerinde haluk Levent çalan gençlerimize benzer bir gençlik dönemi geçirmiş olmalı. Yunanistan'a Başbakan olduğundan beri yüzü gülmedi.

11. Kral Salman bin Albülaziz El Suud

Kral'ın tek değişmeyeni  karakteristik burnu olmuş. Petrol işleri koskoca Kral'ı bile ne hale getirmiş...

12. Hugo Chavez

Yapacakları gözlerinden belli olan, sanki o zamandan sinyali çakmış gibi görünen ve neredeyse hiç değişmeyen Chavez de Amerika tarihindeki yerini almış.

13. Donald Trump

Trump'ın da saç takıntısı ve kocaman gülüşü asla değişmemiş.

14. Boris Johnson

Ali Kemal'in torunu olan eski Londra Belediye Başkanı sevgili Johnson'ın saçını dağınık kullanmayı sevdiği taa o zamanlardan belliymiş.

15. Justin Trudeau

Kanada'nın Başbakan'ı olan olan Trudeau, her Kanadalının sahip olduğu bilgili ve barışçıl tavrının yanı sıra bir de bu kadar yakışıklı olunca insan "neden" diye kendine soruyor bazı şeyleri... Gençken de ayrı yetişkinliğinde de ayrı yakışıklı!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

bizim at hırsızını göremedim nedense :)

okkescan-dogan

obama'nın siyahi olması gerekmiyor mu ? nur mu indi acaba adama ? :D

mayhemorbid

siyasi kaygıları görüşleri bırakırsak en yakışıklı Tsipras. Cidden çok yakışıklıymış aslında hala yakışıklı sayılır belki diğerlerine göre genç ve bakımlı duruşu var ondandır. Hollande ise Patrick Wilson'ın Watchmen'de ki haline benziyor :D o gözlük modasını nedense hep çok sevmişimdir benimde bir tane vardır onun benzerinden. Blair ise 60'larda ki psychedelic yada blues rockçılar gibi aynen :D

sekronreyiz

RTE NERDE?

x6even

Bush un mu ifadesinde saflık var ? Dünyanın anasını ağlattı hala saf diyorsunuz adama.

Görüş Bildir