Dudaklarına Silikon Yaptırırken Hızını Alamayıp Tövbe Estağfurullah Bir Şeye Dönen Kadın

529PAYLAŞIM

Büyük göğüslere, büyük dudaklara veya büyük kalçalara takıntılı olan kadınlar olduğunu biliyoruz. Bu kadınların bazıları sadece uzaktan uzaktan beğenirken, bazıları harekete geçiyor. İşte Alia Byrne da, harekete geçen ve daha büyük dudaklara sahip olmak için estetik yaptıran kadınlardan yalnızca biri. 

9gag'den derlediğimiz bu içeriğikte Alia'nın estetik ameliyat öncesi ve sonrası hallerini göreceğiz.

Kaynak: http://9gag.com/gag/aB1ZVe1?ref=fbp

Sizce 6.5 mililitrelik dolgu dudaklar nasıl görünür?

Liverpool'da yaşayan 30 yaşındaki Alia Byrne, her zaman istediği "alabalık dudakları"na sahip olmak için bıçak altına yattı.

Ve 6.5 mililitrelik dolguyu bir yıldan daha kısa sürede dudağına enjekte ettirdi.

"Yeni dudaklarım bazen bana fazlasıyla öz güven veriyor. Sokakta insanların bakışlarıyla karşılaşıyorum. Annem dudaklarıma estetik yaptırmaya devam etmemem gerektiğini söylese de, bu benim hayatım ve umrumda değil!"

Tedaviden önce, ince dudakları konusunda kendisini fazlasıyla güvensiz hissediyormuş. Ayrıca instagramdaki modellerin fotoğraflarına bakmaktan çok büyük keyif alıyor.

"İlk kez dudaklarımı yaptırmaya gittiğimde, kız kardeşim ve annemin doğum günüm için bana verdikleri parayı kullandım. Sonrasında bağımlılık yaptı! Dudaklarım istediğim kadar büyük değildi yine de ve kliniğe gitmeye devam ettim. Her birkaç ayda bir 1 mililitre daha enjekte ettirdim."

Alia, dudaklarını bu hale getirmek için bakıcılık yaparak kazandığı paradan birikim yapmış. Her bir mililitre 250 pound değerinde!

"İki yaşında bir oğlum var ve önceliğim onunla vakit geçirmek. Kazandığım paranın esas kısmını onun için harcıyorum. Diskoya gitmiyorum veya çok fazla dışarı çıkmıyorum. Dudaklarımı yaptırmak ise sadece kendim için yaptığım küçük bir ödüllendirme."

"Dudaklarımı yaptırdığımdan bu yana, instagramdaki takipçilerimin sayısında ciddi bir artış oldu. Bana çok tatlı mesajlar attılar ve dudaklarımı daha da büyütmem için beni cesaretlendirdiler."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
joliie

Keşke beynini büyütmek içinde cesaretlendirseler

dreamscomealive

Yaaaa çok yakışmış aşkım benim <3 çok tebrik ediyorum onu buradan. kimsenin düşüncelerini umursamadan kendi istediğini kendi istediği şekilde yapan insan, umarım senin gibi plastik cerrahi ile ilgilenmek isteyenle umut verirsin <3 <3

gulkedisi

(bkz: eşek götü)

artemixer

Seda Sayan bunu beğendi

dilek-

Bir pokemona benzemiş ama adı aklıma gelmedi:D

onurulusoy5

jigglypuff? lickitung?

dilek-

Değil :D

Görüş Bildir