Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dudakların Efendisi: Öpüşme Cezalı Oyun Oynayıp Kadınları Dudaklarından Öpen Chris Monroe

-
Abone ol

Chris Monroe Florida'lı Youtuber bir genç. Sokakları karış karış dolaşıp, yolda kadınları durdurarak cezası öpüşme olan oyunlar oynamayı teklif ediyor. Kadınlar teklifi kabul ediyor ve Chris oyunları her defasında kazanıp kadınları öpüyor. Chris bugüne kadar ne dudaklar öpmüş, hep birlikte bakalım.

Chris'in Youtube'da 3 kanalı var. 3 kanalında toplam 3.5 milyon abonesi var. 2.5 senedir öpüşme cezalı oyunlar oynuyor.

Bu kanallar: PrankInvasion, PrankInvasionVlogs ve kendi adını taşıyan Chris Monroe. Kanallarına toplam aylık 6-7 video ekliyor.

Oynadığı oyun genellikle çok yakından tanıdığımız taş, kağıt, makas oluyor. Kadınları güldürmeye çalışma, kadınların aklından geçen sayıyı tahmin etme de diğer favori oyunlarından

Bu işi yaparken inanılmaz rahat olan Chris, beğendiği kadınların telefon numarasını istemekten de geri kalmıyor. Ve aklınıza gelebilecek herkesi öpüyor.

Bazen hamile bir kadını;

Bazen görevi başındaki bir hemşireyi;

Bazen spor salonunda spor yapan bir kadını;

Bazen nöbet başındaki bir polisi;

Bazen yanında küçük cocuğu olan kadınları;

Bazen mağazada çalışan bir personali;

Evet inanmayacaksınız ama bazen de yanında erkek arkadaşı olan kadınları;

Kısacası Chris öpmekte sınır tanımıyor. Ve her ay çapını genişletip, sınırları zorlamaya devam ediyor. Eh ne diyelim, dudağına kuvvet Chris.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
negativezero

Çağdaşlık laiklik diye diye Türkiye de bu hale geliyor zaten. Kıskanma duygusu olmayan, utanma duygusu olmayan yeni bir türk milleti. Sadakat merhamet saygı gibi kavramlar zaten yok olmak üzere. Haz duygusu her şeyin üstünde tutuluyor. Televizyone filmlere dizilere dinlediğiniz müziklere ve dahi okulda çocuklara okutulan kitaplara bakınca bunun kaçınılmaz olduğunu göreceksiniz.

sezgi_1881

amk kız ailesinin yanında öpüşüyor ailesi gururla izliyor wtf ?

hicviye-naziri

Ya bırak amk. Polisi öpüyormuş, adamın afedersin götünden kan alırlar.

buda-benden-olsun

bu ne lan

ersel-gedikli

Bu Adam Youtubeden Aylık En Az 100 200 Bin Dolar Kazanıyor Bunların Bir Çoğu Gerçek Değil Public Agentte Olduğu Gibi Bir Çoğu Ajans Kadını Sosyal Deneylerden Para Kazanan İnsanlar Yani Öpende Kazanıyor Öptürende Videoda ki Kadınları Eğer Başkalarının Yaptığı Öpüşme Cezalı Oyunları İzlerseniz Görürsünüz . Bazı Mallar Ulan Ne Götürüyor Karıları Keşke Avrupada Yaşasaydım Diyerek Merakla İzliyor Videoları İzlemeye Devam Edin O da Öpmeye Devam Edecek :D

Görüş Bildir