Dualarımız Onunla! Aşırı Zayıflaması ile Dikkat Çeken İrem Derici Yoğun Bakıma Alındı

-
3 dakikada okuyabilirsiniz

Türk pop müziğinin deli dolu kızı İrem Derici, bu aralar sağlık sorunları ile mücadele ediyor. Kısa zaman içinde verdiği kilolar sebebiyle dikkat çeken şarkıcı, şu an yoğun bakımda. Biz de İrem'in bu noktaya kadar nasıl geldiğine bir göz attık...

İrem Derici, "O Ses Türkiye" programıyla hayatımıza girdi. Yarışmayı seyrederken o genç kızın daha sonra Türkiye'nin en ünlü isimlerinden olacağını bilmiyorduk.

Hareketli şarkıları kulüplerde, slow şarkıları düğünlerde dans müziği olarak çalmaya başladığı anda ne kadar çok dinlendiğini fark ettik zaten.

Ancak bize göre hiç sorun olmayan bir şey, onun için ciddi bir problemdi: Kilo

Biz baktığımız zaman öyle kilolu bir İrem Derici görmüyorduk; görsek de ne olurdu zaten? İnsanın kilosunun, onu değerlendirmek için bir kriter olmadığını çoğu kişi biliyor. Gel gör ki İrem Derici, sosyal medya paylaşımlarında bile kendi haliyle dalga geçiyor ve durmaksınızın kilo veriyordu.

Bir anda oldukça sıkı bir diyete giren İrem, 6 ay gibi kısa bir sürede 17 kg vermeyi başarmıştı.

Başarı demek doğru mu bilemiyoruz ancak bu kadar kısa bir sürede sadece rejim ile bu kadar çok kilo vermek alışıldık bir durum değil.

Hayranları için de İrem'in yeni görüntüsü farklı geliyordu ve onun için kaygılanmışlardı.

Sağlığını kaybetmesinden endişe ettiler çünkü en son 45 kg'a kadar kendi isteğiyle düşmüştü.

Diyeti sırasında Chia tohumunu bol bol kullandığını da belirtiyordu. Ancak bunun da bir dengesi olması gerektiğini uzmanlar sürekli söylüyordu.

Chia tohumu, yüksek oranda omega 3 içeriyor. Ancak fazla miktarda tüketildiği zaman kan basıncında düşüş, alerij reaksion ve gastrointestinal probleme yol açmak gibi yan etkileri var.

Nitekim İrem Derici'nin bünyesi, sağlık sorunları ile ilgili sinyaller vermeye başladı.

Yaklaşık iki gün önce geçirdiği bir gıda zehirlenmesi sebebiyle hastanede tedavi altına alındı.

Ve doktorunun önerisiyle, yakın tarihte gerçekleşecek konserlerini de iptal etmek zorunda kaldı.

Hayranlarından da bol bol dua istedi bu arada.

Bugün ise İrem Derici'nin, son günlerde yaşadığı sağlık sorunlarına bağlı olarak yoğun bakıma kaldırıldığı haberi geldi.

Acıbadem Fulya Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Reha Baran ünlü şarkıcının sağlık durumu ile ilgili olarak şunları söyledi.: “Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

Ünlüler de sosyal medya üzerinden İrem Derici'ye geçmiş olsun dileklerini ilettiler...

Biz de İrem Derici'ye acil şifalar diliyor, bir an evvel sağlığına kavuşup aramıza dönmesini bekliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
blueboyoftheocean

Kadının ismini haberlerde duymam haricinde zerre tanımıyorum ama bir dediğinizi düşünün Allah aşkına, bir insan bu kadar zayıfladığı halde hala zayıflamaya çalışıyorsa 'dinlemedi kimseyi kendi hatası' diye bir yorum yapılamaz çünkü o artık takıntıya dönüşmüştür psikolojik bir sorun haline gelmiştir, gidin bir anoreksiya'yı araştırın lütfen. İnsanlar tamamıyla kendi isteğiyle sağlığını bu kadar bozamaz.

bik-bik

Sevgili arkadaşlar bir insan yoğun bakımda. İsmi İrem Derici. Yani bunun haber niteliği budur İrem Derici yoğun bakımda. Başlık olarak "zayıflamasıyla dikkat çeken" ifadesi ne kadar çirkin bir başlıktır. Sırf dikkat çeksin diye ne kadar aciz bir bakış açısı.

ilhamperisinintozu

Yoğun bakımda olmasının sebebi zayıflaması. Yani zayıflama arzusunun sonuççlarını gözler önüne sermek için yazılmış niye başka şeyler düşünüyorsun ki?

minakossed

yalnız kadının bildiğin iskeleti çıkmış lan

uzunyol

bu kadın kendı burnunuda kırmıstı inşallah ıyılesır ama cıddı bır psıkolojık destege ıhtıyacı var fızıksel gorunumune olan guvenı sıfır iyileşse bıle aynaya her baktıgında kendınde bır kusur bulucaktır ki bence ne burnu okadar kötü nede ilk cıktgı zamanlardakı halı kılolu hatta turkıye sartlarında çirkin bile sayılmaz

hipergrafi

Endişelenen ve uyaran hayranlarını kalayladığı zaman bu hayranları eleştirip onun bedeni onun kararı alt metinli galeriler hazırlayıp nutuklar çeken "Ne güzel yapıştırdı cevabı" diyen editörler vardı. Nerede onlar.

FACEBOOK YORUMLARI

Başlıklar

Diyetİrem DericiKilo vermekSosyal Medya
Görüş Bildir