Görüş Bildir
Haberler
Dolgulu Sütyeni Bir Aldatmaca Olarak Gören Erkeklerin 12 Ortak Özelliği

Dolgulu Sütyeni Bir Aldatmaca Olarak Gören Erkeklerin 12 Ortak Özelliği

Merve Ç.
18.03.2015 - 14:02 Son Güncelleme: 18.03.2015 - 14:14

Bu erkekleri tanımlamadan önce Onedio'nun kıymetli editörlerinden Diazepam'ın ekşi sözlükte seneler evvel yazdığı bir entry'i size aktarmak istiyorum.

'Geçen otobüste gidiyorum, toplu taşıma kullanan bir insan olduğum için otobüste en iyi nerede ayakta durulur biliyorum. Derken yamacıma bir kadın yanaştı, bir süre sonra otobüsün tutamağını tuttuğum kolumda bir temas hissettim. Dönüp baktığımda yamacımdaki kadının memelerinin koluma yaslandığını fark ettim. Ben fark ettim etmesine de baktım kadının zerre umurunda değil. Bildiğin yaslamış gidiyor. Ulan dedim kadın bana hasta oldu, memelerini sürttürüyor inceden. 

İçim kıpır kıpır oldu. Aklıma hemen yıllar önce (20 yıl) okuduğum playboy dergisi forum köşesindeki otobüsten iner inmez çelik gibi erkekliği ile ara sokakta kadının bal kutusunu eşeleyen adam geldi. Aha dedim bir bal kutusu eşeleme işi de bana düştü. Gözümü kadından ayırmıyorum zira tecrübelerime göre kadının inerken bana işmar etmesi lazım. Kadın düğmeye bastı titreyerek bekliyorum, bir yandan da erken boşalmamak için neler yaparım acaba? Evine mi gideriz? Hemen kenarda eşeler miyim kutuyu falan gibi planlar yapıyorum.

Kadın indi gitti... Allah belanı versin destekli/dolgulu sütyen. 

Arkadaşım memenizi hissetmeyecek kadar kalın bir şeyi niye takıyorsunuz? Neden benim gibi garibanların hisleri ile oynuyorsunuz? Bildiğin mukavva yahu bu, kadın memeyi dayadı ama bunun farkına bile varamadı. Demek ki odunla falan vuracaksın ki anca hissedecek. 

Lütfen ama bu kadar oynamayın bizlerle. Hem yapay hem...Ulan 20 yıl olmuş bir bal kutusu eşeleyelim dedik, onda da dolgulu sütyene denk geldik. Yazıklar olsun.'

İşte böyle Diazepam gibi kadın ruhundan anladığı iddiasındaki bir arkadaşımız bile dolgulu sütyene böyle kin besleyebiliyor. Aslında erkeklerin hissiyatını, yeri geldiğinde nasıl bu kinini kusabildiğini ne güzel anlatmış. İsterseniz gelin ben de size dolgulu sütyene tepki ekseninde erkekleri biraz anlatayım.

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Dolgulu sütyeni eleştiren, bunu bir kandırmaca olarak gören erkeklerin %90'ı sütyeni sadece pazar tezgahında görmüştür.

2. Sütyen takmanın zararlarını bir kadından çok daha iyi bilirler (!)

3. Onlara göre dolgulu sütyen takan her kadının memesi küçüktür.

4. Ya da sarkık...

5. Dolgulu sütyenin tek amacı erkekleri kandırmaktır.

6. Zira onlara göre bir kadının varlık amacı erkeklere kendini pazarlamaktır, onlar için yaşıyoruz biz çünkü.

7. Dolgulu sütyene karşı tek savunmaları "e biz de penisimizi uzun gösterelim o zaman" şeklindedir.

8. Kadınların da kendileri gibi sadece fiziksel özelliklere kafayı takmış olacağı ön kabulü ile hareket ederler.

9. Dolgulu sütyene karşı çıkarlar ama dolgulu sütyen ile normal sütyen arasındaki farkı %99'u bilmez.

10. Dolgulu sütyeni kandırmaca olarak gören erkeklerin ekseriyetinin ya sevgilisi yoktur ya da evlidirler.

İçeriğin Devamı Aşağıda

11. Dolgulu sütyen takmanın kendilerini hiç ama hiç ilgilendirmediğinden bihaberdirler.

12. Son olarak erkeklerin kendi aralarında çok sık kullandığı bir ifade ile bitirelim "dolgulu sütyen takan kadın verse soluksuz .......... ama" anladınız siz.

www.funnyjunk.com

Bonus - Bu içeriği okuyan her erkek istisnasız "e tabi kandırmaca" diyecektir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
119
84
60
13
11
8
8
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
T.

Dolgulu sütyen ile normal sütyen arasındaki farkı %99'u bilmez diyip farkı söyleyememe keyfi.Sende bilmiyosun da işte konuşuyosun :) Neymiş fark canım daha s... Devamını Gör

Yücel Karaca

arkadasım bısey sorcam ya bı kadın bu kadar gerızekalı konular konusabılır mı gercekten merak edıyorum yanlıs anlama kadın gozuyle cevap verırsen gercek olam... Devamını Gör

Poppy Moore

Ya kadın bıktık senden be. Bi defol git şu siteden. Yemin ederim tüm sempatimi yitiriyorum Onedio'ya karşı

egoist

Merve iyice boka sardin.