Görüş Bildir

Dolandırıcılar Kısıtlamada da Devrede: Başkasına Ait İş Yerini Açtı, Temizledi ve Satış Yaptı

Anasayfa > Gündem

Adıyaman'da bir şahıs hiç tanımadığı kişilere ait olan iş yerinin kapılarını zorlayarak açtı, temizledi, ardından satış yaptı.

Sokağa çıkma kısıtlamasına uymadığı için ceza yiyen şahıs, şikayet olmayınca bisikletine binerek olay yerinden uzaklaştı.

Adıyaman'da Karapınar Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi girişi yakınlarında Ş.Y.’ye ait olan ve pandemi dolayısıyla kapalı halde bulunan köfteci dükkanına gelen Engin Y., burada iş yerinin kapılarını zorlayarak açtı.

Konteynırdan yapılmış iş yerinin kapılarını açtıktan sonra iş yerini temizleyen Engin Y., daha sonra burada bulunan iş yeri malzemelerini iş yeri önüne koyarak semaverde çay yaptı. Hiç tanımadığı kişilerin iş yerini açıp daha sonra çay demleyen ve demlediği semaver çayını da yoldan geçenlere satan Engin Y.’yi fark edenler iş yeri sahibi Ş.Y.’yi arayarak durumu anlattı.

Bir süre sonra yakınlarıyla beraber kendisine ait iş yerine gelen Ş.Y., gördükleri karşısında gözlerine inanamadı.

Polis ekipleri şikayetin olmaması üzerine Engin Y.'ye dışarıya çıkma kısıtlamasına uymamaktan 3 bin 100 TL para cezası uyguladı.

Polis ekipleri şikayetin olmaması üzerine Engin Y.'ye dışarıya çıkma kısıtlamasına uymamaktan 3 bin 100 TL para cezası uyguladı.

Olay yerinde uyarılan Engin Y., daha sonra bisikletine binerek olay yerinden uzaklaştı.

İş yeri sahipleri de durum karşısında oldukça şaşırdıklarını söyledi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
9
2
2
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
exorcist

haram işi helal kazanmaya çevirmiş emekte var nötr sanki günahı olmaz gibi...