Görüş Bildir
Haberler
Doktor Olsan Uzmanlığın Ne Olurdu?

etiket Doktor Olsan Uzmanlığın Ne Olurdu?

Nsycl
12.04.2017 - 22:16

Bu test tıpı 2 matematik sorusuyla kaçıranlara gelsin!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Başlayalım. Bu mesleklerden hangisini yapmak seni daha çok mutlu ederdi?

2. Empatiden bahsedelim biraz da. Empati kurabilen bir insan mısın?

3. Bir hobi seç desek?

4. İlaçlarla aran nasıl peki?

5. Hastalar senin hakkında en çok "........... bir doktordu" cümlesini hangisi ile kurardı?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki bir mühendislik seçecek olsan hangisini seçerdin?

7. Asla yapmam dediğin şeyi soruyoruz şimdi de.

8. Son olarak bir doktor seç.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Jinekolog çıktı!

Jinekolog çıktı!

Tercihlerine göre bir jinekolog olsan hiç de fena olmazdı! İnsanların belli başlı konularda en çekindiği fakat belli başlı konularda da en heyecanlandığı alanda çalışmak seni her zaman aktif kılıyor. Yeni bireyleri hayata getirmenin verdiği heyecan ve tutku seni her zaman tatmin ediyor. Olsan olsan jinekolog olurdun bizce!

Plastik Cerrahi çıktı!

Plastik Cerrahi çıktı!

Yaşadığımız dönem gereği teknolojiden tut, moda olan şeylere kadar her şey çok hızlı değişiyor, gelişiyor. 20 yıl önce öldürücü olan hastalıklar şimdi kimsenin umrunda bile değil. E hal böyleyken plastik cerrahinin bu kadar gelişmesine neden şaşıralım ki? Olayın ticari tarafını bir kenara bıraktığımızda insanları mutlu etmek asıl görevin bunu görüyoruz. Senden pek iyi bir plastik cerrah olurdu!

Kardiyolog çıktı

Kardiyolog çıktı

Eğer sen bir doktor olsaydın hiç kuşkusuz en zor doktorluklardan birisi olan kardiyolog olurdun! Çalışkansın, soğuk kanlısın en önemlisi baskı altında çalışmayı becerebiliyorsun. Bütün vücudun belki de en değerli bölgelerinden birine yapacağın her yardım seni daha da mutlu ve daha da canlı kılardı, eminiz!

Nörolog çıktı!

Nörolog çıktı!

Eğer sen bir doktor olsaydın hiç kuşkusuz bir nörolog olurdun! Eğer tıpın en en derini varsa, bizce bu nöroloji. Sen de her zaman en derini, en zoru yapmayı seven bir kişilik olduğundan ötürü buna şaşırmamızı bekleme. Diğer yandan insan beyninin gizemlerini çözmek, insan beyniyle ilgili çalışmalar yapmak senin için çok keyifli olurdu.

Çocuk doktoru çıktı!

Çocuk doktoru çıktı!

Kesinlikle dünyanın en değerli, en tatlış insanları genelde çocuk doktorları olur! Empati yetenekleri, şefkatleri ve tatlılıklarıyla korkuları yener ve çocuklara yardımcı olurlar. Sen de çocuk doktoru olsan pek tatlı olurdu bizce! Sevgiyle, şefkatle ve anlayışla çözemeyeceğin şey yok senin. Sabırlı bir insansın ve bunu kullanmayı da iyi biliyorsun.

Psikiyatrist çıtkı!

Psikiyatrist çıtkı!

Eğer sen bir doktor olsaydın hiç kuşkusuz bir psikiyatrist olurdun. İnsanları dinlemekten keyif alıyor, onlara yardımcı olmaya çalışıyorsun. Olayın mekaniğinden çok görülmeyen şeylerle ilgilisin sen. Davranış bilimi, travmalar ve 'neden' sorusu senin en büyük tutkuların!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
753
363
314
211
128
89
88
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
damla

Plastik Cerrahi ne amk

Aslı Say

sonda "bir doktor seç" sorusunda david tennant'ı görünce içinden çığlık atmak gelenler ve o seçeneğin üstüne atlayanlar buraya

Rinichi

tek nörolog benim yaşasın leveeentt bekle geliyorum<33