Doktor Ela Yine Göz Kamaştırdı, Ali Korkularıyla Yüzleşti: Mucize Doktor'un 15. Bölümünde Neler Yaşandı?

993PAYLAŞIM

Gözyaşları sel oldu yine...

Hazırsak başlayalım! Ela ve Ferman arasında tatlı bir çekişmeyle başladı bölüm, çünkü bilirsiniz Ela da Ferman gibi rekabeti çok sever!

Ardından dizinin kötü cadısı Kıvılcım, ortaya bir balo fikri attı. Ah aklında neler vardı keşke bilseydik!

Aslında niyeti kendi şovunu yapmaktı ya, hadi neyse. Bu arada Beliz ve Ferman hala ayrı bu noktayı atlamayalım.

Hastane balo diye çalkalanıp dururken, Ela ve Ferman acayip zorlu bir ameliyata girdiler ekiple birlikte. Başarılı da oldular tabii...

Ayrıca Ali, abisinin verdiği neşteri kaybetmişti ve Kıvılcım'ın hain planları için Tanju ona baloya gelmesinin zorunlu olduğunu söylemişti.

Ve şok! Kıvılcım hanımlar yaptı yapacağını ve bütün spotlar Ali'nin üstüne patladı, sahneye çıkıp konuşmasını istedi ve balodaki herkesten alkış istedi.

Ali de panikle kaçtı haliyle. Ama Kıvılcım bu kötülüğünün bir sınırı yok. 2 dakika içinde çıkıp konuşmasını, yoksa doktorluk kariyerinin biteceğini söyledi Ali'ye. Bu arada Nazlı, Ferman'la birlikte Ali'nin neşterini aramaya koyuldu.

E tabii bütün gün bulunamayan neşteri "Ali gibi düşünerek" buldular. Ferman, orada yalnızca kendisinin olduğunu hayal etmesini istedi Ali'den. Bunu birlikte başaracaklardı çünkü!

Sonrası iyilik güzellik... Ali ve Nazlı dokunmadan dans etti, Doktor Ela gülerek ayrıldı yeniden aramızdan. (Bir sürpriz olmazsa tabii)

Dizi yine en çok konuşulanlardan olmayı başardı:

Haftaya görüşmek üzere!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
akatsuki1971

bu herif dünya göz kırpmadan durma rekoru mu deniyor aynı zamanda nedir bunun olayı?

beyazev

otizmli bireyler genellikle sabit bakar ve göz kırpmazlar. oda bunu yapıyor.

akatsuki1971

otizmli en az 10-15 film izledim hiç biri bunun gibi yapmacık ve zorlama bir şekilde gözlerini faltaşı gibi açmıyordu. Rol yapmak demek illa ki normalin dışına çıkmak demek değildir.

sinanoku

bu diziler kızlarımızı daha çok seks yapmaya itiyor bu bizim için güzel birşey çünkü türk kızları korkuyorlar bu diziler oldukça korkmazlar bence elit kesimlerin hayatları falan bizim kızlarda özenecek rahat rahat sevgilisiyle bir haltlar yerler

akatsuki1971

işte aradığım yorum. pencerenin önünde kuş iştersen camı açmayacaksın hahahah kızlara cinselliği tabu gösterme ki erkekler sıkıntı çekmesin bravo bro yanındayım

horusunsozu

Yasemin Özilhan diziye girmek için yapımcıya ne kadar ödedi acaba? Ve onedio'ya..? Ayrıca Otizm konusunda deneyimli onca doktorun olduğu ortamda, ışıklı sahneye Ali Vefa'yı davet etmek ve suratına spot ışığı tutmak ancak bizim dizilerde olur. :)

rcpbyrm

sarışın hatunu odaya çekince dedim herhalde küsküyü verecek eline heyecanlanmıştım oysa ki ...

elifto

Yasemin Özilhan diziye renk katmış kesinlikle kalmalı.

Görüş Bildir