Doğum Gününe Özel En Güzel Ofis Hediyeleri

-
Doğum Gününe Özel En Güzel Ofis Hediyeleri

Ofis ortamında çalışanların ofis ortamları genelde çok da
eğlenceli olmayabiliyor. Mesai saatinin bitimini iple çeker, sürekli oflayıp
puflayabilirler. Sizin de böyle bir tanıdığınız varsa ve doğum günü önümüzdeki
günlerdeyse, ona verebileceğiniz doğum günü hediyesi seçeneklerini
değerlendirebilirsiniz. Bu doğum günü hediyeleri ile sıkıcı ofis ortamları bir
nebze anlam bulacak.

Kişiye Özel Kahverengi Set

Ürüne Git

Ofiste çalışan sevdiklerinizin en büyük ihtiyaçları bu sette yer alıyor. USB bellek, kartvizitlik, kalem ve defterden oluşan bu kahverengi set ile tek hediyede tam 4 kuş vurabilirsiniz :)

Ukalalara Özel Mousepad

Ürüne Git

Ukalalık konusunda master yapmış bir iş arkadaşınız varsa sıkı durun! Çünkü tam da ona layık bir hediye buldunuz! Ona ne kadar ukala olduğunu esprili bir hediye ile söyleyebilirsiniz. Ukalalara Özel Mousepad, ukala arkadaşınızın her an elinin altında olacak ve o da ne kadar ukala olduğunun farkında olacak. Onu ukala yapan meşhur sözlerini de hediyenize yazdırabilir, bir de fotoğraf yükleyebilirsiniz.

Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi

Ürüne Git

İşi gereği sürekli sunum yapan sevdiklerinizi de unutmadık! Kişiye Özel USB bağlantılı Sunum Kalemi ile sunumlar artık çok kolay. Ürünün kalitesi ile birlikte kişiye özel olması da hediye edeceğiniz kişiyi daha çok etkileyecektir.

Logo İşlemeli Akrilik Masa İsimliği

Ürüne Git

Yeni işe başlayan arkadaşınızın neden kendine özel bir masa isimliği bulunmasın ki? Yeni iş heyecanı ile belki o bunu düşünemedi ama siz düşünebilirsiniz! Logo İşlemeli Akrilik Masa İsimliği,doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz en özel hediyelerden biri.

Sevgiliye Özel Masaüstü Takvim

Ürüne Git

Sevgilinizin ofis masasında neden sizi anlatan bir şey olmasın ki? Ona klasik hediyeler ve klasik masaüstü takvimler yerine Sevgiliye Özel Masaüstü Takvim'ini hediye edebilirsiniz. Takvimin ön kapağındaki yazıyı belirleyebilir, her aya da özel olarak fotoğraf yollayabilirsiniz. Sevgilinizin de bu hediyeyi çok beğeneceğinden emin olabilirsiniz.

Akıllı Telefon İçin USB Bellek

Ürüne Git

Telefondan bilgisayara veri aktarmak artık çok daha kolay! Hem flash bellek olarak hem de USB kablosu olarak kullanılabilecek Akıllı Telefon İçin USB Bellek'in, aynı zamanda 2 GB'lık da kapasitesi bulunuyor. Tabi kişiye özel olması da bu ürünü daha özel hale getiriyor.

Kişiye Özel Kalem & Çakmak Seti

Ürüne Git

Karizmatik insanlara özel karizmatik doğum günü hediyesi.. Kişiye Özel Kalem & Çakmak Seti'nin içinde 2 adet kalem ve 1 adet çakmak bulunuyor. Lacivert ve siyah renklerden oluşan bu hediye seti, hediye vereceğiniz kişinin unutulmaz doğum günü hediyelerinden biri olacak.

İsme Özel Deri kalem

Ürüne Git

Daha nostaljik ve farklı bir doğum günü hediyesi vermek istiyorsanız İsme Özel Deri kalem'i düşünebilirsiniz. İsim yazılabilen bu deri kalem,  meraklıları için güzel bir alternatif olacaktır.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir