Doğum Günü Partisinde Kendisini Aldatan Erkek Arkadaşına Postayı Koyan Genç Kadın

5.9bPAYLAŞIM

Twitter sadece ülkemizde değil ABD'de de gündemi belirleyen bir mecra. İçerikteki video da sıradan bir doğum günü partisine ait ancak bu videoyu sıradanlıktan çıkaran Tiana Perea isimli kadının kendi doğum günü partisinde yaptığı konuşma.

Tiana, Houston Texas'ta yaşıyor.

Kalabalık bir parti, arkadaşlar toplanmış. Her şey yolunda görünüyor.

Tabii Tiana'nın yanında erkek arkadaşı Santos da var...

Tiana ve arkadaşları tekila faslına geçiyorlar. 🍋

Ardından Tiana doğum günü konuşmasına başlıyor. Erkek arkadaşına teşekkür ediyor ilk başta. Santos da mutlu görünüyor bu durumdan.

Ardından bombalamaya başlıyor 💣

"Santos'a daha iyilerine layık olduğumun farkına vardırdığı için teşekkür ederim. Çünkü buradaki herkes senin bir kızı becermeye çalıştığını biliyor. Hepimizde senin o kızla sexting yaptığın ve videolar attığının ekran görüntüleri var. Hatta bugün bana gönderdiğin resmin aynısını ona da attın."

Bitmedi!

Üst kattan Tiana'nın kardeşi elinde bir çantayla geldi!

Tiana da şunları söyledi: Belki anlamamışsındır. Bu iş bitti ve şimdi s***r olup gidebilirsin. Ardından kapıyı gösterdi.

Video Twitter'da 6 milyon kişi tarafından izlendi.

Bu fotoğrafları paylaşarak da yeni ilişkilere açık olduğunu duyurdu.

Ardından çantayı Santos'un önüne atan kardeşinin de Instagram adresini paylaştı.

Videonun tamamını buradan izleyebilirsiniz. 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
se.de

daha iyisi olamazmış. çok güzel zamanda çok güzel bi şekilde dersini vermiş aferin. Aldatan birini yerin dibine soksalar müstehak.

devemavisi

Adam tabii ki suçlu ama bunu aralarında konuşup halletselerdi daha mantıklı olurdu. İlişkinin aşamalarını nasıl mahremiyet olarak gösterip arkadaşlarınla paylaşmıyorsan bu aşama için de aynı şeyi yapsa daha etik olurdu.

ocreatus

Kız konuşurken çocuğun yüzü gözükmediği için gıcık olan bi tek ben miyim acaba

bugra-bekten

Aldatılan kız da bu yalnız! Seni harcarlar hatçe! :D

bulmayinlanbeniv3

Ne kadar şanslı bir erkeksin, ülkemizdeki kadınların %80'i bu tipsizden daha güzel. 160 boyunda 65 kg, koca memeleri koca göbeğinin üstüne sarkmış, ayak topuklarından omuzuna kadar dümdüz çıkan bir tip. Zevk tabii, sevebilirsin de, 'Hatçe'ye bok atacak bir durum yok. 10 'Hatçe'nin 9'u bundan güzeldir.

erci-e

Güzel iş çıkarmış! Aldatacağına konuş ayrıl, sonra kiminle istiyorsan git birlikte ol. Kahpeliğin alemi yok! bu dediğim her iki cinsiyet için de geçerli!

Görüş Bildir