Görüş Bildir
Haberler
Deniz Akkaya ve Eser Yenenler'in Şişman Kavgasının Sonu Gelmiyor! Beklenmedik Tepki...

Deniz Akkaya ve Eser Yenenler'in Şişman Kavgasının Sonu Gelmiyor! Beklenmedik Tepki...

Ünlü manken Deniz Akkaya'nın katıldığı bir programda şekilci bir yaklaşımda bulunması üzerine, komedyen Eser Yenenler bu sözlerden rahatsız olup cevap vermişti. Akkaya'nın 'Şişmanlarla ve çirkin insanlarla görüşmek istemiyorum' sözlerine karşılık Eser Yenenler 'Şişmanlar da bayılıyordu zaten sana' şeklinde eleştiride bulunmuştu. Bunun üstüne sessiz kalmayan Akkaya'dan tekrar bir cevap geldi. Şişman kavgasında sular durulmazken Eser Yenenler'den gelecek yanıt merak konusu oldu. İşte Deniz Akkaya'nın tepkisi...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Deniz Akkaya daha önceki yıllarda yaptığı 'şişman ve çirkin insan sevmiyorum' açıklamasını tekrar edince ortalık karıştı. Eser Yenenler'in bu durumdan rahatsız olması ve cevap verip Akkaya'yla dalga geçmesi ise gündeme bomba gibi düşmüştü. Ünlü mankenin cephesinden tekrar olayla ilgili açıklama geldi.

Durum Aslında Farklı

Durum Aslında Farklı

Deniz Akkaya, Eser Yenenler'in açıklamasını şöyle değerlendirdi:

 'Eser'e yöneltilen soru aslında çok yönlü cevap verilmesi gereken bir sorudur. Öncelikle Eser'in de söylediği gibi bu mevzu onun programında ortaya çıkmış bir cümledir ama bu cümlenin başı sonu yani giriş gelişme sonucu var.

Bu İsteğim Gayet Normal

Bu İsteğim Gayet Normal

Eser'in bana programda sorduğu soru ve kilo mevzusu erkekler ve ilişkiler üzerineydi ki şu an bunu tekrarlıyorum; 44 yaşında çocuğun peşinden tek başına koşan, üreten bir anne olarak pek tabii ki kendine iyi bakan sağlığına dikkat eden yani kısaca bilinci yüksek bir erkekle olmak istemem son derece doğal.

Bu Açıklamayı Bilinçli Yaptım

Bu Açıklamayı Bilinçli Yaptım

Türlü imkanlarına rağmen hala bedenine acımasızca fast-food sıkıştırarak kendini bir nevi intihara sürükleyen bir adamla birlikte olmam söz konusu değil. Eser'in söylediği gibi bu talihsiz bir açıklama değil, tam tersine gerçekleri konuşan bir açıklamadır.

 Keşke herkes benim kadar cesur olsa! Keza kendisinin de belirttiği üzere eşinin yanında sadece görsel olarak kötü durması değil, dünya güzeli çocuklarına verimli ebeveynlik için bu şarttır. Dünyanın en iyi sesi kronik kilo problemi olan Adele dahi çocuğu için kilo vermiş ve ne kadar mutlu olduğunu anlatıyor. Bana güvenmiyorsanız ona kulak verin.'

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
6
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın