Görüş Bildir
Haberler
Demet Akalın'dan Çılgın Sedat'a Büyük Destek! Demet Akalın "Haciz Borçlarını Ödeyeceğim"

Demet Akalın'dan Çılgın Sedat'a Büyük Destek! Demet Akalın "Haciz Borçlarını Ödeyeceğim"

Müge Kakşi
26.02.2021 - 17:35

Geçtiğimiz günlerde Çılgın Sedat'ın Beylikdüzü'nde ki 3 katlı evinde çıkan yangınla tüm eşyaları küle dönmüştü ve Çılgın Sedat göz yaşlarına hakim olamamıştı. Demet Akalın ve Alişan'ın sunuculuğunu yaptığı programda Çılgın Sedat'ın evinden canlı yayın yapıldı. Eve haciz geldiğini öğrenen Demet Akalın olaya sinirlenerek haciz borcunu ödeyeceğini ve Alişan'la beraber evin eşyalarını alacağını söyledi. İşte Çılgın Sedat'ın evinde yaşanılanlar, Demet Akalın'dan büyük destek ve detayları haberimizde sizlerle...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Çılgın Sedat'ın Evi Kül Oldu

Çılgın Sedat'ın Evi Kül Oldu

Çılgın Sedat lakabıyla tanınan şarkıcı Sedat Kapurtu'nun, Beylikdüzü'ndeki yangın çıkmıştı. 3 katlı Ünlü sanatçının villasında önceki gün öğlen saatlerinde çıkan yangın her şeyi kül etmişti. Yangın esnada dışarıda olan şarkıcı, evine ailesini göremeyince sinir krizi geçirdi. Yaşanan tüm bu olayların ardından ünlü sanatçının borçlu olduğu kişiler icra gönderdi. Demet Akalın ve Alişan, olaylara duyarsız kalmadı ve Çılgın Sedat'a destek oldu.

Demet Akalın ve Alişan'dan Büyük Destek Geldi

Demet Akalın ve Alişan'dan Büyük Destek Geldi

Demet Akalın ve Alişan ise sunuculuğunu yaptığı programda Çılgın Sedat’ın evinden canlı yayın yaptı. Şarkıcının yangında küle dönen evini gören Alişan ve Demet Akalın, yaşananlara sessiz kalamadı.

Çılgın Sedat’a bu zor günlerinde haciz gönderildiğini öğrenen Demet Akalın, “Şöyle bir zamanda haciz gönderiyorlar… Bir kere o haciz borcu bende. Demet Akalın olarak onu üstleniyorum. Sen onu hiç düşünme ben ona o parayı bir saydırıp göndereceğim. Biz Alişan’la senin bütün evinin eşyalarını alacağız. Pandemi dönemindeyiz bunun ayıbı yok” dedi.

2018’de eski eşi Okan Kurt’un borçlarından dolayı evine haciz gelen Demet Akalın, “Benim evime haciz geldiğinde ben de iki tane koltukla kalmıştım. Yanımda sadece bir iki arkadaşım vardı. Ben o durumun ne demek olduğunu çok iyi bilirim. Dardan çok iyi anlarım. Bakmayın böyle görgüsüz gibi gözüktüğüme. Ben onları çok iyi anlıyorum. Alişan ilw senin evini görünce perişan olduk” diye konuştu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın