Görüş Bildir
Haberler
Cumhuriyet Bayramı Mesajları! İşte Resimli ve En Güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sözleri, Mesajları...

Cumhuriyet Bayramı Mesajları! İşte Resimli ve En Güzel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Sözleri, Mesajları...

Müge Kakşi
29.10.2021 - 00:31

Herkesin dört gözle beklediği 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı geldi çattı. Milli bayramlarımız arasında önemli bir yere sahip 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bundan tam 98 yıl önce Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından bayram olarak ilan edildi. Büyük küçük yurdun her yerinde coşkuyla karşılanan Cumhuriyet Bayramı'nı sözlere dökmek, sosyal medyada paylaşmak isteyenlerde bir o kadar fazla. Bizde en güzel ve en özel 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları ve sözlerini haberimizde sizler için derledik...

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 98. yıl dönümü olarak kutlanıyor. Ülkenin dört bir yanından büyük küçük her yaştan kişi Cumhuriyet Bayramı'nı büyük coşkuyla ve gururla kutluyor. Kutlamalarını birbirleriyle de paylaşmak isteyen kişiler için en farklı ve resimli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajlarını sözlerini içeriğimizde bulabilirsiniz...

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajları
 • 98 yıldır ışıldayan, milletimizin geleceğini aydınlatan Cumhuriyetimizin ilelebet yaşamasını diliyor, Türk ulusunun Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.

 • Cumhuriyetimizin kuruluşunun 98. yıl dönümü olan bu anlamlı ve özel günde, milletimizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz.

 • Cumhuriyet'e sahip çıkmanın onurunu yaşıyor, aziz Türk Milleti'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyoruz.

 • İstiklâl mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere bütün şehit ve gazilerimizi şükran, saygı ve rahmetle anıyoruz.

 • Cumhuriyetimizin ilanının 98. yıl dönümü vesilesiyle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanımızın aziz topraklarını canları pahasına savunan ve asil milletimizin küllerinden yeniden doğmasını sağlayan tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyorum.

 • Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte büyük Türk ulusunun kurduğu Türkiye Cumhuriyeti'nin 98. yıl dönümü heyecanını ve gururunu yaşamaktayız.

 • Cumhuriyetimizin ilanının yeni yılında Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk”ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

 • Cumhuriyet Bayramı güne coşku ve mutlulukla uyanmak demektir. Canım ülkem ve milletime nice mutlu, barış dolu, bütünlük içinde 29 Ekimler…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
 • Yirmi Dokuz Ekimi Karşılarız neşeyle çünkü bu günde erdik büyük cumhuriyete. Cumhuriyet bayramınız kutlu ve şanlı olsun.

 • Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Ya İstiklal, Ya Ölüm' hedefiyle manda ve himayeye karşı duran Türk Ulusunun en büyük kazanımı olan Cumhuriyetimizin 98. yılını kutlamanın onuru, gururu ve heyecanını yaşıyoruz. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun...

Atatürk'ün Cumhuriyet'le İlgili Sözleri

Atatürk'ün Cumhuriyet'le İlgili Sözleri
 • Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz. Cumhuriyeti biz kurduk, onu yükseltecek ve yaşatacak sizsiniz.

 • Türk milletinin karakterine ve adetlerine en uygun olan idare, Cumhuriyet idaresidir.

 • Efendiler! Yarın Cumhuriyeti ilan edeceğiz

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
1
1
1
1
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın