Görüş Bildir
Haberler
Cübbeli Ahmet'ten Sezen Aksu'ya Sert Eleştiri! "En Meşhur ve Gözde Sanatçısı Olarak Kabul Ediliyorsa..."

Cübbeli Ahmet'ten Sezen Aksu'ya Sert Eleştiri! "En Meşhur ve Gözde Sanatçısı Olarak Kabul Ediliyorsa..."

Müge Kakşi
17.01.2022 - 21:06

Sezen Aksu'nun Bir Şey Yaşamak adlı şarkısının sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Sözleri sanatçının kendisine ait olan şarkıda 'Binmişiz bir alâmate. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e...' cümlesi tepkilerin odak noktası oldu. Diyanet İşleri Başkanlığı'ndan Aksu'nun şarkısına yönelik açıklama gelirken Cübbeli Ahmet Hoca ise Aksu'ya sert eleştirilerde bulundu. İşte Cübbeli Ahmet'in Sezen Aksu paylaşımı...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sezen Aksu Tepkilerin Odağında

Sezen Aksu Tepkilerin Odağında

Ünlü sanatçı Sezen Aksu, sosyal medyada 'Şahane Bir Şey Yaşamak' isimli parçasının sözleri ile gündeme geldi. YouTube'da ilk olarak 2017 yılında yayınlanan şarkıdaki 'Binmişiz bir alâmate, gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem'e' ifadeleri büyük tepki çekti.

Adaptasyonu Sezen Aksu'ya ait olan şarkı sözleriyle alakalı olarak pek çok kullanıcı tepkisini dile getirdi. Geçtiğimiz günlerde kısa sürede #sezenaksu etiketi Twitter gündeminin zirvesinde yer aldı.

Cübbeli Ahmet'ten Sezen Aksu Paylaşımı

Cübbeli Ahmet'ten Sezen Aksu Paylaşımı

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü sosyal medya hesabından Sezen Aksu'nun yeni şarkısında geçen Hazreti Adem ve Hazreti Havva için söylediği ifadeleri eleştirdi. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Ünlü, şu ifadeleri kullandı:

'Beşerin ilk babası ve ilk peygamber Adem Aleyhisselâm ve eşi Havva Validemize cahil diyecek kadar alçalan esfeller ve Allah-u Teâlâ'nın: 'Allah Âdem'e bütün isimleri (dilleri ve ilimleri) öğretti' buyruğunu bilmeyecek derecede echeller bugün toplumun en meşhur ve gözde sanatçısı olarak kabul ediliyorsa artık Allah-u Teâlâ'nın bu toplumdan razı olup olmadığını anlamak için bu kıstas yeterlidir.

İlgili Haberler

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
8
4
2
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın