Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çok Sık Çişi Gelen İnsanların Başına Gelmiş Olması Muhtemel 15 Trajikomik Durum

267PAYLAŞIM

Olur olmaz her yerde, aniden ve sık sık çişi gelen insanlar için hayatı çok zor kılan anlar vardır. 

Bir sağlık sorunu sonucunda sık idrara çıkmak zorunda kalan insanları hariç tutuyoruz elbette, onlara acil şifalar diliyoruz. Bahsettiğimiz, herhangi bir sağlık sorunundan bağımsız, sadece densiz bir mesaneye sahip olan insanlar.

İşte Eyfel'in tepesinde manzaranın tadını çıkarmaya dahi mani olabilecek kadar sık çişi gelen insanlara çok tanıdık gelecek olan 15 durum.

1. Toplantının en önemli yerinde, iş görüşmesinde, patronunuz performansınızla ilgili geri bildirim yaparken çişiniz aniden bastırıverir. Kaşınız gözünüz oynar, fiti fiti odadan çıkmanın yolunu ararsınız. Gözünüzden yaş gelir.

- Geçen ayki performansını biraz durgun buldum. Aa neden ağlıyorsun?

+ Hiç. Aklıma doların ani yükselişi geldi.

2. Romantik bir randevunun ortasında, tam sevdiceğinize ilan-ı aşk edecekken o hain, o alçak çiş kapınızı çalar, yüzünüzü ateş basar, türlü akrobatlıklar yaparsınız.

Zaten heyecanınızı zar zor bastırmışsınızdır, ona açılmak için aylardır bekliyorsunuzdur, müsaade isteyip tuvalete gittiğinizde yeniden düşünme fırsatınız da olur ve açılmayı biraz daha erteleme kararı verebilirsiniz bile, mazallah.

3. Bar tuvaletinde yüzüncü kez sıraya girmişken acıdan duvar tırmalar, sonunda dayanamaz birkaç damla kaçırırsınız. Etrafa "Hiçbir şey olmadı ki, hiçbir şey yapmadım ki ehe" bakışları atarsınız.

O birkaç damlanın kimi zaman ucunu tutamadığınız da olur, ama oralara hiç girmeyelim.

4. Umumi tuvaletler mi korkunçtur, altına kaçırmak mı? Hep bu ikilemi yaşarsınız. Hele bir de kadınsanız, ayakta çiş yapmak için eksantrik yöntemler geliştirirsiniz.

Klozeti peçeteyle donatmak mı dersiniz, poponun konumunu ayarlamada artık uzmanlık geliştirmek mi, sık çişi gelen insanların umumi tuvaletlerle derdi çilesi bitmez.

5. Çişinizi yapıp evden çıkarsınız, ama gideceğiniz yere varana kadar mesaneniz çoktan sinyal vermiştir, bir noktadan sonra Mirkelam gibi koşmaya başlarsınız.

Fakat Mirkelam gibi havalı görünmezsiniz elbette, kulaklarınızdan duman çıkar adeta, elinizi nereye bastıracağınızı şaşırırsınız.

6. Otobüs yolculuğu, uçak yolculuğu, sizi tuvaletten bir süreliğine mahrum bırakacak her şey düşmanınızdır. Tam "Şu karşıki dağlara kurban olam" diye iç geçirecekken çişiniz gelir.

Huzurla manzarayı seyrederek yolculuk etmek bir hayaldir. Çocukken sizin için kesin birkaç kez otobüs durdurulmuştur.

7. Uykunun en tatlı yerinde, tam rüyanızda sevdiceğinizi öpecekken aniden gelen çişiniz yüzünden kendinizi o duvarlara çarpa çarpa nasır tutarsınız.

İnsanın bazen "Amaaan, koyuver gitsin, muç muç muç, canım sevdiceğim" diyesi gelir.

8. Düğün pastanızı kesmeniz için elinize samuray kılıcını tutuştururlar ve ta daaa! Tarlanız yanmış gibi olduğunuz yere çöküp zılgıt falan çekmek istersiniz.

Gelinseniz, gelinliğin kabarıklığını hesaba katıp birkaç damla kaçırdığınızda belli olur mu olmaz mı onun hesabını yapar hale gelirsiniz. Damatsanız da pantolonun siyah olması zalim mesanenizin çaresi olur mu diye kara kara düşünürsünüz.

9. Hoş bir akşam yemeği için sevgilinizin veya eşinizin ailesinin evine gidersiniz, kendinizi ne kadar tutsanız da birkaç kez tuvalete gitmekten kaçamazsınız. Aile üyeleri evlatlarının makus talihine hüzünlü bakışlar atarlar.

Neden bu kadar sık tuvalete gittiğinizi de soramadıklarından konu tamamen onların hayal gücüne kalır. Hakkınızda verilen hükümlerin hayırlısı olsun artık.

10. Dans etmek çişinizin gelmesini adeta hızlandırır. "Biraz da sola doğru gerdan kırayım" derken birkaç damla kaçıverir, ama alışmışsınızdır, hiç istifinizi bozmayıp biraz da bel kırarsınız.

Mesanenizle barış imzalamanız gerektiğini zamanla çözmüşsünüzdür.

11. Şehir efsanesi mi, değil mi, asla emin olamıyoruz. Havuza çişinizi yaptığınızda birden etrafınızda kıpkırmızı bir çember oluşacak korkusu peşinizi bırakmaz.

Denizin aksine havuz sıvıyı bir arada tutan sınırlı bir alan. Hem kendi çişinizin içinde yüzmemek hem de diğer insanları buna mecbur bırakmamak için genelde böyle bir şeyi tercih etmezsiniz.

12. Sınavlar korkulu rüyanızdır, hele de ilk yarım saatinde dışarı çıkmanıza izin verilmeyen üniversite giriş sınavları gibi olanlar. Mesaneniz sanki geleceğinizle oynar.

Çiş üzerinize çöken bir lanet gibidir, matematik sorularına odaklanmak isterken içinizden "Mesanemin efendisi benim" diye mırıldanırken bulursunuz kendinizi. Ve maalesef, mesaneniz sizin efendinizdir.

13. Sevgiliniz "Konuşmamız lazım" demiştir, eve gidersiniz, kaşları çatık, kolları kavuşturmuş sizi bekliyordur ama o kadar çişiniz vardır ki "Ayrılıyor muyuz? OK KİB BYE" demek istersiniz.

Evin kapısı önünde daha fazla dayanamayıp salıverme anılarınızı artık sayamıyorsunuz muhtemelen.

14. Sahil kenarında tatlı tatlı güneşlenirken çiş mihraklar pusuda bekler. Pıtı pıtı denize yürür, belinize kadar suya girer, hızla işinizi gördükten sonra "Ay belime su geldi" deyip sinsi bir mutlulukla dışarı çıkarsınız.

Bir şey olmaz hanımefendi dağılır.

15. Muhtemelen bu içeriğin sonuna gelene kadar çişiniz geldi, değil mi? Derste, otobüste, araçla seyir halinde olanlara kolaylıklar diliyoruz. Şıkır şıkır akan serin suları sakın aklınıza getirmeyin. Kış kış!

Evet, en yakın tuvalet çok uzakta değil, evet, biraz daha tutabilirsiniz. Mesanenizin efendisi sizsiniz. Tamam, efendisi değilsiniz, ama kölesi de değilsiniz, tamam, belki biraz kölesisiniz. Çok az kaldı. Sabır.

Bonus: Mesanesi zaman, mekan, sınır tanımayan herkes adına şimdi Megastar Tarkan konuşuyor.

SENİ O KADAR İYİ ANLIYORUZ Kİ, TARKAN.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
jacy-jacy-jacy

karpuz yiyin günde 5 6 defa çişiniz gelsin

jacy-jacy-jacy

karuz yiyin bir günde 6 defa çişiniz gelsin

selin-polat7

KENEF NE TARAFTAYDI ? :D

ocreatus

Ilkokulda bana okul onlugunun altina usumeyeyim die kilotlu corap uzerine tayt uzerine pantolon giydiren ve kemer takan ebeveynlere sahiptim. Tuvalete yetistim ama onca seyi bir turlu cikaramadim. Sonra bosverdim olece ayakta sar sar isedim. Sonra da sinifa gidip sobaya kicimi dayadim ve tenefuslerde dayaya dayaya aksama kadar kuruttum.

hakan-sen4

12 yi yaşamış bulunmaktayım

Görüş Bildir