Çişini Tutamayanlardan Gaz Çıkaranlara Kadar Bir Ağdacının Şaşırtan İtirafları

-
Abone ol

İçten içe herkes ağda salonlarında neler olduğunu, ağdacı ve müşteri arasındaki ilişkiyi merak ediyordur. İsmini vermek istemeyen bir ağda salonu çalışanı da ağda odalarında karşılaştığı durumları BBC'den Lizzie Pook'a anlattı. 

Keyifli okumalar! 

Kaynak: https://www.bbc.co.uk/bbcthree/article/2...

Her kadın ağda yaptırmanın ne kadar acı verdiğini, o 1 saatin sanki bir ömürmüş gibi geçtiğini,

Özellikle "bikini bölgesi" diye adlandırılan genital bölgenin acısını ve genital ağda sürecinde binbir şekle girildiğini çok iyi biliyordur.

Peki kendimizi bir şekilde teslim ettiğimiz ağdacıların bizler hakkında neler düşündüğünü ve nelerle karşılaştıklarını biliyor musunuz?

İsmini gizli tutmak isteyen bir ağda salonu çalışanı BBC'den Lizzie Pook'a tek tek anlattı.

Öncelikle genital bölgeye ağda yapmanın diğer bölgelere oranla daha zahmetli olduğunu anlatıyor. Sonuç olarak, hassas bir deri ve regl kanıyla karşılaşılması yüksek ihtimal...

Ağda yaptığı insan hakkında çok şey öğrendiğini söyleyen ağdacı, kadınların aldattıklarını ya da aldatıldıklarını, kocalarının çok çalıştıklarını ya da az çalıştıklarını kendisine anlattıklarını söylüyor.

Müşterilerinin kendisine güvendiğini, ahlaki olarak onları yargılamadığını da ekliyor.

En merak edilen konu ise vajinalara baktığında ne hissettiği?

Aslında kendisi vajinalara dikkatlice bakmadığını söylüyor. Genellikle onu ilgilendirenin kılların kalınlığı ve yönü olduğunu anlatıyor.

Vajinaların yapısına ya da kokularına da duyarsızlaştığını ekliyor.

Kadınların işemekten korktuklarını ve ağda sırasında regl olduklarını söylüyor. Özellikle regl durumuyla çok fazla karşılaştığını da söyleyelim.

Sizce de öyle mi?

Gaz çıkaranlarla da karşılaşıyor. Hatta bir müşterisi bacakları havadayken çok sesli bir şekilde gaz çıkarmış ve gülüp geçmişler... 😂

Bunu da çok normal karşıladığını söylüyor.

Evli kadınların sırf eşleri istiyor diye ağdaya geldiklerini söylüyor. Aslında burada önemli bir noktaya değiniyor. Kıllı olup olmayacağınıza eşinizin değil sizin karar vermeniz gerekiyor. Bu konuyu atlamayalım! 😉

Hatta en ilginç anısı bir müşterisinin ağda sırasında iş görüşmesi yapması olmuş olabilir.

Gerçekten insan hayret ediyor. 😂

Aslında yaşananlar bir kenara ağda yaptırmanın ne kadar zahmetli ve sancılı bir süreç olduğunu bir kere daha anlamış olduk... 😳

Unutmadan bu zahmete, acıya da kendiniz için katlanın! 😎

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
rainman73

Elalemin kılı yüzünden çarşı karışmış :D

onur-turgut1

Arkadaş temizlik esas işte çok da kedın erkek ilişkisine çekmemek lazım konuyu

boslafebesi

Şeftali mi ? Nektarin mi ? tarafını seç maceraya katıl! :)))

alpin-cayiri

Her bokuda buna siz karar vermelisiniz mantığına getirmeseniz geberirsiniz. Eşlerin birbirlerine güzel görünmesi gerekir. Elbetteki hoşuna gitmeyen şeyleri eşler birbiriyle paylaşmalı ve eşlerde bu konuda birbilerine yardımcı olmalı. Bir süre sonra tiksinmeye giriyor iş. Sonra vay efenim beni aldattı.

thegreatest314159

Bunu söyleyenin kıllarından penisi görümüyorsa ben de neyim. Eşin istese o ağdayı yaptıracağına kadını boşarsın gelmiş burada işlir birbirini gizil girinmili.

alpin-cayiri

Benim söylediklerim iki taraf içinde geçerli. Ama senin bir yerlerin orman olduğu için yapmaya üşeniyorsun ve mağara insanı gibi yaşamayı tercih ediyorsun. Penisim de tertemizdir. İstersen fotoğrafınıda atabilirim.

mazlum-subasi1

kıllı sevmek kisiye göre degisir yalniz

nurcii

kıllı seven var mıdır laa

Görüş Bildir