Çirkinsin Dediler Ona Yuva Vermediler! Barınakta Kalan Sarman Kedi Romeo'nun Hikayesi

-

Gözünde ve burnundaki farklı yapıyla doğan minnak sarman Romeo'nun bütün kardeşleri yuvalanırken; o Santuario Compasion barınağına yerleşmek zorunda kaldı. Sizler için Dailymail'den bu haberi yaşaran gözlerle hazırladık.

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Bu şirinlik abidesi sarmanın adı Romeo. Kardeşleri yeni yuvalarını bulurken Romeo, farklı bir tipe sahip olduğu için sokağa terk edildi.

İspanya'da bulunan Santuario Compasion hayvan kurtarma merkezinde çalışan Laura Llacer tarafından kurtarılan kedi sokağa ölüme terk edilmişti.

Romeo'nun yüzündeki sıradışılık haricinde hiç bir sağlık problemi yok. Diğer bütün yaramaz yavru kediler gibi o da koşup, oynayıp, mırlayarak uyuyor.

Romeo artık hayvan bakım merkezinde kalacak. Orayı da evi gibi benimsemiş durumda.

Günlerinin keyfini çıkarıyor ve gelen ziyaretçilerin de dikkatini çekmek için elinden geleni yapıyor.

Hayvan kurtarma merkezi çalışanları ise Romeo'nun bir yuva bulamadığı için sokağa atıldığını ama artık hikayesini bütün dünyanın öğrendiğini açıkladı.

"Umarız Romeo'nun hikayesi bize önyargıları bir kenara bırakmayı ve önemli olan şeyin, bizi bir araya getiren şeyin yaşama arzusu olduğunu öğretir." -Santuario Compasion

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
benimadm13

Neyi varmıs gayet de tatlı

kronik-blue

ah benim voldemort burunlum

mutlu-eren

lan hayvan sahiplenirken bir hayır yaparken bile dış görünüşe bakıyorsunuz be

kbrnrshn

Çünkü şekilci olmak bunu gerektirir. Şekilciyseniz böylesine bir canı sırf farklı diye dışlarsınız. Neden ? çünkü o lanet göz zevkinize göre değildir.Ama sahiplenmek , şefkat göstermek göz zevkiyle alakalı değildir bunu bilin istedim.O zaman bu sahiplenmek kol kanat germek değildir sadece zevkiniz için bişeyler yapmış olursunuz...

deen-tharkuho

Çok güzel bir kedi neresi çirkin Allah aşkına!

Görüş Bildir