Görüş Bildir

Çiğ Köfte 'Acılı' Diye Çalışana Saldırıp Yumrukladı!

Haberler
> Çiğ Köfte 'Acılı' Diye Çalışana Saldırıp Yumrukladı!

Afyonkarahisar'da çiğ köfteci dükkanına gelen G.Ş., sipariş ettiği çiğ köftenin acılı olduğu gerekçesiyle çalışan Y.K'yı yumruklayarak darp etti. Olaydan sonra G.Ş. hiçbir şey olmamış gibi hesabı ödeyip giderken darp raporu alarak şikayetçi olan Y.K. da işi bıraktı. Olay anı ise iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı.

23 Şubat Salı günü merkez İstiklal Mahallesi'ndeki çiğ köfteci dükkanına gelen ve iddialara göre alkollü olduğu öne sürülen G.Ş., çalışan Y.K.'den acısız çiğ köfte istedi. Y.K., dürüm şeklinde yaptığı çiğ köfteyi G.Ş.'ye verdi. G.Ş. bir iki lokma aldıktan sonra içindeki çiğ köftenin acılı olduğunu iddia ederek, Y.K. ile tartışmaya başladı. Y.K., çiğ köftenin acılı olmadığını, sadece az acısı olabileceğini, söyledi ancak G.Ş.'yi ikna edemedi.

Çalışanı yumrukladı

G.Ş. daha sonra eline aldığı dürümü önce Y.K.'ye tattırıp, acılı olduğunu öne sürerek, tartışmayı devam ettirdi. Bir süre sonra G.Ş. küfretmeye başladığı Y.K.'ye elindeki dürümü fırlatıp, saldırdı. Küfürler eden G.Ş., Y.K.'ye yumruklar savurdu. Kendisini korumaya çalışan Y.K. saldırgan müşteriyi uzaklaştırmaya çalıştı. Bir süre sonra sakinleşen G.Ş. yediği dürümün parasını vererek, hiçbir şey olmamış gibi işletmeden ayrıldı.

Olayın ardından Y.K. darp raporu alarak müşteriden şikayetçi oldu. Yaşadığı olayın ardından Y.K.'nin işi bıraktığı da öğrenildi.

Olay anları iş yerinin güvenlik kamerasına da anbean yansıdı. 🎥

İşletmenin sahibi Turgut Tosun ise, 'Gerekli işlemleri yaptık. Darp raporu alındı, şikayette bulunuldu. Sonucu bekliyoruz' dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
156
49
10
4
3
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Chad Thundercock

Gerizekalı orospu çocu. Böyle maymunları toplama kampına atmak lazım. Hapis bunları düzeltmez.

Kzlt

Hemoroidin mi azdı hanzo, bir mekana girince çalışana köpeğiymiş gibi davranan emekçiye saygısı olmayan o kadar yavşağa zorbaya denk geliyorsun ki sanki üç k... Devamını Gör

Metin Akalp

Çiğ köfte yiyip acılı diye çemkirmek motosiklete binip rüzgarlı diye hönkürmek gibi bir şey. Lan sığır o yiyecek acılı. Acısızı bile acılı. Öyle hazırlanıyor... Devamını Gör