Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Canlılar Aleminde Hangi Familyadansın?

-

Memelilerden misin? Sürüngenlerden mi?

1. İzlemekten en çok keyif aldığın film türü hangisi?

2. Gecenin yarısında acıktın, ne yemeyi tercih edersin?

Meyve gibi hafif şeyler ile geçiştiririm.
Fast-food bir şeyler söylerim.
Dolapta ne varsa...
O saatte yemek mi yenir?!

3. Aşk hakkında ne düşünüyorsun?

Aşk bir savaştır.
Anca rüyamda görürüm.
Çok özel ve eşsiz bir duygu.
Ne konu bakımından?

4. Peki bu yiyeceklerden bir tanesini seçmeni istesek...

Islak hamburger
Sürpriz yumurta
Patates kızartması
Midye dolma

5. Yoğun bir haftanın ardından cuma akşamını nasıl geçirmeyi tercih edersin?

Kulüpte eğlenerek
Kitap okuyarak
Oyun oynayarak
Sinemaya giderek

6. Genelde geceleri kaç saat uyuyorsun?

0-3
4-6
7-10
10+

7. En çok kullandığın yalan hangisi?

"Aradığını görmedim."
"Bir ara mutlaka görüşelim."
"Ben seni sonra ararım."
"5 dakikaya ordayım."
"Yalanı hiç sevmem."

8. Son olarak aşağıdakilerden hangisi seni en çok korkutur?

Yalnızlık
Kapalı alanlar
Deprem
Yükseklik
Karanlık

Sürüngenler!

Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen sürüngen familyasına aitsin. Karşılaştığın zorluklar karşısında verdiğin hızlı ve nokta atışı kararlar senin en büyük silahın. Hedeflerine doğru sessiz, sakin ve kararlı ilerliyorsun. İnsanların seni görmesini istediğinde göz önünde olup, görmesini istemediğinde ise kendine bir duvar örüyorsun. Gösterişi sevmediğin her halinden belli oluyor. Sen niteliklerinle ön planda olmayı tercih edenlerdensin!

Memeliler!

Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen memeli familyasına aitsin. Korumacı, sahiplenen yapın ile çevrendeki insanların güven kaynağısın. Arkadaşların başları sıkıştığı zaman çekinmeden senden yardım isteyebiliyor. Sen de sevdiklerin için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırsın. Karşılaştığın zor durumlarda kendinden önce sevdiklerini düşünüyor, ona göre adımlar atmaya çalışıyorsun. Arkadaş canlısı olman çevrendekileri yanında rahat hissettiriyor. Sıcakkanlı yapın ise en dikkat çekici özelliğin!

Kuşlar!

Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen kuş familyasına aitsin! Ortamların dikkat çekenisin. Özel bir çaba sarf etmemene rağmen söylediğin bir söz ya da yaptığın bir hareketle gözler daima senin üzerine çevriliyor. Özgürlüğüne düşkün yapın seni her ne kadar başına buyruk olmaya itse de arkadaşlıkların senin için çok değerli. Kendi ayakların üstünde duruyor ve çevrendekilere örnek oluyorsun. İçinden geldiğin gibi yaşıyorsun ve bizce bu en eşsiz özelliğin! :)

Balıklar!

Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen balık familyasına aitsin! Gürültülü ortamlardan çok sakin ortamlarda takılmayı seviyorsun. Kendinle başbaşa kalıp düşünmeyi, kararlar almayı bir rutin haline getirmişsin. Elde ettiğin başarıların birçoğu da bu alışkanlığında gizli. Çevrendeki insanlar tarafından ulaşılmaz gözüktüğün için insanlara biraz soğuk geliyorsun. Ama seni tanıdıklarında ne kadar sıcak bir karakterin olduğunu görüyorlar. Duruşunu şartlar ne olursa olsun bozmuyorsun. Aynen devam! :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nisa-ucar3

MEMELİLER! Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen memeli familyasına aitsin. Korumacı, sahiplenen yapın ile çevrendeki insanların güven kaynağısın. Arkadaşların başları sıkıştığı zaman çekinmeden senden yardım isteyebiliyor. Sen de sevdiklerin için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırsın. Karşılaştığın zor durumlarda kendinden önce sevdiklerini düşünüyor, ona göre adımlar atmaya çalışıyorsun. Arkadaş canlısı olman çevrendekileri yanında rahat hissettiriyor. Sıcakkanlı yapın ise en dikkat çekici özelliğin!

pedro-pascal

Memeliler! Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen memeli familyasına aitsin. Korumacı, sahiplenen yapın ile çevrendeki insanların güven kaynağısın. Arkadaşların başları sıkıştığı zaman çekinmeden senden yardım isteyebiliyor. Sen de sevdiklerin için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırsın. Karşılaştığın zor durumlarda kendinden önce sevdiklerini düşünüyor, ona göre adımlar atmaya çalışıyorsun. Arkadaş canlısı olman çevrendekileri yanında rahat hissettiriyor. Sıcakkanlı yapın ise en dikkat çekici özelliğin!

tipikteraziii

Kuşlar! Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen kuş familyasına aitsin! Ortamların dikkat çekenisin. Özel bir çaba sarf etmemene rağmen söylediğin bir söz ya da yaptığın bir hareketle gözler daima senin üzerine çevriliyor. Özgürlüğüne düşkün yapın seni her ne kadar başına buyruk olmaya itse de arkadaşlıkların senin için çok değerli. Kendi ayakların üstünde duruyor ve çevrendekilere örnek oluyorsun. İçinden geldiğin gibi yaşıyorsun ve bizce bu en eşsiz özelliğin! :)

hastalik-hastasi

Sürüngenler. cocukken bana sarı yılan demeleri boşa değilmiş...

alesgerli.z

Sürüngenler! Sürüngenler! Yaptığın tercihlere bakacak olursak sen sürüngen familyasına aitsin. Karşılaştığın zorluklar karşısında verdiğin hızlı ve nokta atışı kararlar senin en büyük silahın. Hedeflerine doğru sessiz, sakin ve kararlı ilerliyorsun. İnsanların seni görmesini istediğinde göz önünde olup, görmesini istemediğinde ise kendine bir duvar örüyorsun. Gösterişi sevmediğin her halinden belli oluyor. Sen niteliklerinle ön planda olmayı tercih edenlerdensin!

Görüş Bildir