Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Canına Tak Ettiren Erkekleri Öldürmüş 11 Kadının İfadesi

 > 
47bPAYLAŞIM

1. Çilem Doğan: "Hep mi kadınlar ölecek? Biraz da erkekler ölsün. Namusum için öldürdüm."

2. Nevin Yıldırım: "Arkamdan konuşmayın. Namusumla oynamayın. İşte namusumla oynayanın kellesi!"

3. Gülfidan Kuşoğlu: "Soba karıştırmaya yarayan ucu eğik bir sopa ile bana vurdu, çaresiz bir şekilde kapıdan dışarı çıkmaya çalışırken bana ‘üzerindeki elbiseleri ben aldım soyun’ dedi. Zorla çırılçıplak soydu ve o şekilde sokağa çıkarmak istedi. Karşı çıktım."

4. Ayşegül E.: "Ben bu insandan sürekli şiddet gördüm. Beni bayılana kadar dövüp sonra üzerime su döküp ayıltarak tekrar dövdüğü zamanlar oldu."

5. Hanım Korkmaz: "Direnince beni soba demiriyle dövdü. Gece de beni bahçedeki direğe bağlayıp, gözümün önünde köpek ve eşeğe tecavüz etti. Bana, ’Sen insan mısın? Sen kadın mısın?’ diyordu."

6. T. G.: "Kocam bana 'Al şu tabancayı kendi öldür. Beni uğraştırma, bitir bu işi.' diyerek dayak atmayı sürdürüyordu."

7. Nilüfer K.:"Salih Kökçü bana tecavüz etti. Daha sonra benimle evleneceğini söyledi. Bir süre sonra ise evli ve 3 çocuğu olduğu için benimle evlenemeyeceğini söyledi. Beni kandırdığı için çok sinirlenmiştim... Vurdum."

8. Yasemin Kaymaklı: "Önce beni dövdü, sonra 1 yaşındaki bebeğimi döverek öldürmeye çalıştı."

9. Zanlı Selma Yıldız'ın annesi Fatma Yıldız:"Kızıma tecavüz eden bu kişi yeni hayata başlamamıza izin vermedi, izimizi bulmuş ve önceki gece eve geldi. Tehditler savurmaya başladı. Hayatı bize zehir etti."

10. Nafiye Kaçmaz: "Sürekli beni telefonla tehdit ediyor, nereye kaçsam beni buluyordu. Eşim durumu öğrenince kendisini öldürmeye karar verdi ama bulamadı. 8-10 kez aynı şekilde tehdit ve şantajla bana tecavüz etti."

11. Hatice Çiçek: "3 yıl boyunca bu sıkıntıları yaşadım. Öldürmeyi planlamadım. Amacım baskısından ve tecavüzden kurtulmaktı. Öldürmeyi düşünseydim 3 yıl boyunca defalarca yapabilirdim."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eda-oguz

Ya bence artık kadınlara kendilerini böylelerinden korumak için ücretsiz savunma dersleri verilmeli;diyeceğimde Türkiye'de yaşadığımı ve kadınlara verilen değeri(!) unuttum bir an.Özür dilerim!!!

mahsung

Ellerine sağlık onurlu ve gururlu ablalarımızın. Böyle gücü sadece kıza, çocuğa, kadına yeten şerefsizleri teker teker ibreti alem olsun diye kör satırla doğramak gerek...

mark-ruffalo

hepsi ölmeyi haketmiş...

Gizli Kullanıcı

Yasanacak bir Turkiye den 7586 isik yili uzaktayiz ve yakinlasmak yerine uzaklasiyoruz ulan ...

trollistan

Bu kadınlara hak veriyorum . Çünkü bi çoğu namusu için öldürmüş.

Görüş Bildir