Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Çalışan Kadınlar İçin Bir Şirkette Mutlaka Olması Gereken 10 Benzersiz Hizmet

 > -

Çalışan bir kadın olmanın zorluklarını size buradan defalarca anlattık. Hala anlamayan varsa bu içeriğe hiç başlamasın çünkü onun boş beleş yorumlarına ihtiyacımız yok, ya da en azından benim yok. 

Erkeklere nazaran daha ince, hassas ve kırılgan bir ruha sahip kadınlar, iş dünyasının orman kanunlarının geçerli olduğu bünyesinde destekler sayesinde ayakta durmaya çalışıyor. Sürekli ezilen, dışlanan, ötelenen kadınlar var olma mücadelesi veriyor. 

İşte Japon firması Ikemeso Danshi bunun farkına varmış ve kadın çalışanları için çok özel bir hizmete imza atmış. Üzülmüş, kırılmış, stresle baş etmeye çalışan kadın çalışanları için yakışıklı erkeklerden oluşan bir "göz yaşı silme ve teselli etme" ekibi oluşturmuş. Bu arkadaşlar üzgün kadın çalışanın stresini alıyor, onları teselli ediyor ve göz yaşlarını silerek verimlerinin artmasına yardımcı oluyor. 

Güzel bir hizmet, ancak kesinlikle yeterli değil. Şirketlerin kadın çalışanları için daha özenli hizmetler vermesini umut ediyor ve küçük bir öneri listesini onlara rehber olması adına sunuyoruz. Umarız Türkiye'de de firmalar böyle projeler üreterek kadın çalışanlarına hak ettikleri değeri verir.

1. Fiziki olarak daha hassas bir yapıya sahip kadın çalışanlar için masaj hizmeti.

2. Sadece çalışan olmasının ötesinde, bir eş ve anne olmaya da çalışan, şirket dışında da ağır yükleri sırtlanmak zorunda olan kadınlar için dinlenme ve uyuma odaları.

3. Kadınların regl oldukları dönemde rahat etmeleri için onların yanında olacak ve destek verecek hassas erkek arkadaşlar.

4. Kadınların bir stresle baş etme yöntemi olarak kullandıkları alışveriş ve kuaför hizmetlerinin şirket içinde sunulması.

5. Kadınların kendilerini iyi hissetmesini sağlamak için özel “iltifat ekiplerinin” kurulması.

6. Kadınların dilediklerinde gidip omuzlarına, dizlerine uzanarak rahatlayacakları, saçlarının diplerini okşatacakları güzel elli, geniş omuzlu erkekler ordusu.

7. Kadın çalışanların sinirlerini içlerine atmalarını engelleyip, verimlerinin düşmesinin önüne geçecek dinlemesini bilen, hak veren güzel suratlı erkekler ekibi.

8. Kadınların alışverişe tek başına çıkmasını önlemek için, kadın modası konusunda bilgili, asgari 3 saat alışveriş yapabilecek erkek arkadaşlar.

9. Diyet, detoks, liposakşın, lahana çorbası, vb. konularda bilgili, saatlerce sohbet etme kabiliyetine sahip kadın vücudu uzmanı erkekler.

10. Öğle aralarında hizmet vermek üzere çok iyi el falı, kahve falı, vs. bakan psişik erkekler (bu ekipte kadın da olabilir).

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
erdem-a.

Çalışan Erkekler İçin Bir Şirkette Mutlaka Olması Gereken 1 Benzersiz Hizmet 1. Kadınları regl dönemlerinde işyerinin en az 50 m uzağında tutun.

sevimsizhayalet

ne tarafa domalalım merve hanım. bu arada lezbiyen diye diye hetero paylaşımlar yaptırtmaya başladık merve ç. ye:)

ahunaz

kısaca demişki erkekleri kölemiz yapalım:DDDD

xserkan-kaya

bir de penis verelim de dönüp bizi s.ksinler.

snmsk

Bunlar olmadan da gayet başarılı gözüküyorlar.

Başlıklar

DiyetJaponyaannekadınlar
Görüş Bildir