Görüş Bildir

Bu Tuhaf Durumların Yarısından Fazlasını Yaşadıysan Alışılmışın Dışında Bir İlişkin Var Demektir!

Haberler
> Test
> Bu Tuhaf Durumların Yarısından Fazlasını Yaşadıysan Alışılmışın Dışında Bir İlişkin Var Demektir!

Bu listedekiler elbette ki bazılarına oldukça normal gözükecektir. Fakat büyük bir çoğunluk için pek öyle değil. Bakalım sen hangi taraftasın. Hazırsan başlayalım.

Bunlardan daha önce yaptıklarını işaretle;

Bunlardan daha önce yaptıklarını işaretle;

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen.
Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sizin gerçekten alışılmışın dışında bir ilişkiniz var!

Sizin gerçekten alışılmışın dışında bir ilişkiniz var!

Siz ilişkinizde de normal hayatında fazlasıyla rahatsınız. Kimseden çekinmeden ne isterseniz yapıyorsunuz. İnsanların ne yaptığı sizin pek umurunuzda olmadığından, neyin tuhaf neyin normal gözüktüğünü de anlayamıyorsunuz. Bu yüzden sizin ilişki tarzınıza tuhaf demek doğru olmaz ama alıştığımızın dışında diyebiliriz.

Siz bir tık rahat bir çiftsiniz.

Siz bir tık rahat bir çiftsiniz.

Siz birbirinizin yanında rahatsınız ama bu rahatlık birbirinizi çok iyi tanıdığınızdan kaynaklanıyor. Zamanında ikinizde yan yanayken hareketlerinize çok dikkat emişsiniz ama bir yerden sonra artık aranızda çekinilecek, gizlenecek pek bir şey kalmamış. Yine de bu durumun birbirinize rahatsızlık verecek boyuta ulaşmıyor. E olması gereken de bu zaten. Aman nazar değmesin!

Siz gayet normal bir çiftsiniz.

Siz gayet normal bir çiftsiniz.

Siz de birbirinizin yanında son derece rahatsınız fakat asla birbirinizin özel alanına girmiyorsunuz. Karşınızdakini neyin rahatsız edeceğini çok iyi bildiğinizden ona göre davranıyorsunuz. Fazla rahatlık pek size göre değil, biraz kontrolcüsünüz.Normal hayatınızda da temizliğe ve düzene oldukça önem verdiğiniz için sevgilinizden de bunu bekliyorsunuz. Bu da gayet normal tabii.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
113
40
22
22
20
15
9
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
kaneki_tokyo.ghoul

Sewim yok :))

Yavuz Deniz

:) :) :) Sevgilim yok :) :) :)

favilla favilla

10 senelik evliyim evet yarısından fazlasini yaşadık hiç de tuhaf değiliz 10 sene sonra hala birbirinden çekinen varsa tuhaftır asıl 😅 insan sevdiğinden tiks... Devamını Gör