Bu Testi Sevgilinin İğrençliklerine Rağmen Bitirebilecek misin?

150PAYLAŞIM

Bu iğrençliklere katlanabilecek misin? 

Hazırsan başlayalım!

1. Diyelim ki, sevgilinle birinci yıl dönümünüz ve yemeğe çıktınız. Yediniz, içtiniz sonra sevgilin pırt diye osurdu. Bir an herkes size baktı. İğrenir misin?

Ne osurması be!

Yooooohh artık deve!

2. Evet biraz değişik bir soru ama bazıları bu videolara katlanamıyor. Söyle bakalım, sevgilinin TikTok videolarıyla fenomen olmasına iğrenir misin?

Seni çok iyi anlıyoruz!

Yani TikTok ne kardeşim?

3. Immm… Sevgilinle evde güzelce film izlerken sen mutfaktan yiyecek bir şeyler almaya gittin. Geri döndün bir baktın ki burnunu karıştırıp yastığın köşesine sürüyor. İğrenir misin?

O ne öyle ya!

Hayır yastığa süremese belkiiiii...

4. Diyelim ki, sevgilinle aynı evde yaşıyorsunuz. Akşam yatmadan önce ne göresin yerde kirli kokmuş çoraplarını öylece bırakmış. İğrenir misin?

Gitsin sepete atsın yani!

Ev buram buram kokmuş haklısın!

5. Sevgilinle öpüşmeye başladığın andan beri iğrenç bir koku geliyor. Bunu ilk başta o yanlış anlamasın diye söylemiyorsun. Ama sonra kendini geri çekip diyorsun ki “ Ağzından garip bir koku geliyor. Neden?” O da “1 haftadır dişlerimi fırçalamadım” diyor. İğrenir misin?

Ne desek bilemedik!

Yorumsuz...

6. Sevgilin senin yanında böyle bir şey yapıyor. İğrenir misin?

Bakmaya dayanamadık be!

Valla benim midem bulandı!

7. Sevgilinle buluştunuz ve kocaman sarılıyorsunuz. Fakat buram buram ter kokuyor. Böyle resmen miden bulanacak derecede o kokuyu hissediyorsun. Sonra senin rahatsız olduğunu anladığında hiç deodarant kullanmadığını öğreniyorsun. İğrenir misin?

O kadar haklısın ki...

Hiç hoş değil...

8. Onunla aynı evdesiniz ve artık uyuyacaksınız. Bir baktın gerçekten her yeri kıl içerisinde ve daha önce de bu durumu yaşadın. Ama insanlık hali deyip geçmiştin. İğrenir misin?

Biraz bakımlı olsun canım ben varım ben!

Olur mu hiç canım?

9. Sevgilinle oturmuş bir cafede muhabbet ederken tırnaklarının içinin pislikten geçilmediğini gördün. İğrenir misin?

Böyle bir şeyi kabul edemezdin!

No no no!

10. Peki yolda yürürken onun yere balgamlı tükürmesi seni iğrendirir mi?

Geçsin bu işleri!

Terbiyesiz!

SANA KOCAMAN TEBRİKLER!

Valla sana helal olsun be! Sen resmen sevgilini olduğu gibi en doğal haliyle kabul edenlerdensin. Burada çoğumuz daha ilk soruda elendik. Ama sen bu son soruya kadar geldin ve tüm bu iğrençlikleri kabul ettin. Senin gibisi bulunmaz. Resmen bulunmaz hint kumaşısın sen. Böyle sevgili çok zor bulunur. Ama kabul et bazıları çok iğrençti. Ama sen hepsine kabulsün. Ne diyelim, umarım çok mutlu olursun be!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sevda-tunc

haha yemin ederim eski sevgilimde çoğu şey vardı ve tabiki iğreniyordum iğrenmeme rağmen neden onu hala sevmeye devam ettim Tanrım ben bir aptalım. bu arada sırf diğer soruları görmek için hepiciğine iğrenmem dedim ama kendimden iğrendim sonunda aahahaha

ali-saldik

TikTok? NANİ !

emriye-coskunsu

soni göreyim derken kendi sonumu getirdim ya la 🤦‍♀️🤦‍♀️

elfdemirl

sırf sonunu görmek için iğrenmem dedim 2. den sonra iptaldim msndnd

moonscape

Neredeyse hepsi insanlık dışı 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Görüş Bildir