Görüş Bildir
Haberler
Bu Test Sadece Kızlar İçin! Hangi Kadın Futbolcu Senin Ruh Eşin?

Bu Test Sadece Kızlar İçin! Hangi Kadın Futbolcu Senin Ruh Eşin?

Nike
22.05.2019 - 12:36

Dünyaca ünlü kadın futbolculardan hangisi senin ruh eşin?

Bunu öğrenmenin tek bir yolu var: Haydi teste!

1. Mevkini öğrenerek başlayalım hadi!

2. Peki sen hangi özelliğinle daha çok ön plana çıkıyorsun?

3. Diyelim ki maçın son dakikası ve maçı senin hareketin kurtaracak. Hangisine imzanı atarsın?

4. Maç içerisindeki ruh halini en iyi tanımlayan kelime hangisidir genelde?

5. Giydiğin formanın rengi hangisi olsa daha mutlu olursun?

6. Bu sorunun cevabı önemli: Senin için futbol nedir?

7. Hazırsan son sorumuz geliyor. Şu golü sen atmış olsaydın. Gol sevincin nasıl olurdu?

Ruh Eşin: Alex Morgan!

Ruh Eşin: Alex Morgan!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin olan kadın futbolcu, Amerikan Milli Takımı'nın yıldızı Alex Morgan! Çünkü sen futbolu aklıyla oynayanlardansın. Senin için önemli olan gol atmak değil, takımının kazanması. Hem saha içinde hem saha dışında lidersin. Bir gün Alex Morgan gibi büyük bir futbolcu olacağından hiç şüphemiz yok! Nike kızlar hayalini değil, dünyayı değiştirsin diye Türkiye'de kadın futbolunu destekliyor. Hemen tıkla ve attığı her golde dünyayı değiştiren Melike Pekel'in hikayesini izle!

Ruh Eşin: Melike Pekel!

Ruh Eşin: Melike Pekel!

Verdiğin cevaplar gösteriyor ki; senin ruh eşin olan kadın futbolcu, futbola başlamak ve büyük bir futbolcu olmak için bir çok zorluğu aşan, Milli Takımımızın gururu Melike Pekel! Çünkü sen asla pes etmeyenlerdensin. Hırslısın, hızlısın, çok istiyorsun sen bu oyunu oynamayı! Bir gün Melike Pekel gibi büyük bir futbolcu olacağından hiç şüphemiz yok! Nike kızlar hayalini değil, dünyayı değiştirsin diye Türkiye'de kadın futbolunu destekliyor. Hemen tıkla ve attığı her golde dünyayı değiştiren Melike Pekel'in hikayesini izle!

Ruh Eşin: Lieke Martens!

Ruh Eşin: Lieke Martens!

Cevapların gösteriyor ki; senin ruh eşin olan kadın futbolcu Hollanda Milli Takımı'nın ve Barcelona'nın süper yıldızı Lieke Martens. Çünkü sen de onun gibi iki yönlü oynuyorsun. Tam bir jokersin, nerede ihtiyaç varsa oraya koşarsın. Hem takımının hem arkadaşlarının vazgeçilmezisin. Bir gün Lieke Martens gibi büyük bir futbolcu olacağından hiç şüphemiz yok! Nike kızlar hayalini değil, dünyayı değiştirsin diye Türkiye'de kadın futbolunu destekliyor. Hemen tıkla ve attığı her golde dünyayı değiştiren Melike Pekel'in hikayesini izle!

Ruh Eşin: Marie Antoinette Katoto!

Ruh Eşin: Marie Antoinette Katoto!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh eşin olan kadın futbolcu, Fransa Milli Takımı'nın ve PSG'nin yıldız golcüsü Marie Antoinette Katoto. Çünkü futbol senin için dünyanın en eğlenceli işi ve sen işini yaparken eğlenmek isteyenlerdensin. Amaçların, hedeflerin var. Fakat amacını gerçekleştirmeye giden yolda eğlenmek tabii ki en doğal hakkın. Bir gün Marie Antoinette Katoto gibi büyük bir futbolcu olacağından hiç şüphemiz yok! Nike kızlar hayalini değil, dünyayı değiştirsin diye Türkiye'de kadın futbolunu destekliyor. Hemen tıkla ve attığı her golde dünyayı değiştiren Melike Pekel'in hikayesini izle!

Hayalini Değil, Dünyayı Değiştir.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Gizem Yenikler

Ruh Eşin: Marie Antoinette Katoto!

Yasin Karaburun

Alex Morgan! VUUUUUUUUU

Atakan Simsek

melike pekel