Senin Aldatma İhtimalini Söylüyoruz!

404PAYLAŞIM

Bakalım tercihlerine göre ne kadar aldatmaya meyillisin? 

Testi çöz ve öğren! 

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Aldatmak mı o da ne?

Tercihlerine göre kesinlikle sen aldatmaya meyilli bir insan değilsin. Belki de defalarca aldatıldın fakat asla sevdiğin bir insana ihanet etmiyorsun. Senin için aldatmak eşittir karaktersizlik demek. Ne kendi hayatında ne de arkadaşlarının hayatında bu tarz birini barındırmıyorsun. Aldatıldığında da intikamını en acı şekilde almaktan zevk alıyorsun. Çünkü nasıl ki sana acı çektirdiyse sen de aynı şekilde ona acı çektirmek istiyorsun. Bu intikam kesinlikle 3. bir kişiyle alakalı değil. Doğru zamanı kollayıp, en iyi hamlelerin peşine düşüyor ve intikamını en güzel şekilde alıyorsun. Böyle devam... 👍

Hayatındaki insana göre değişiyor!

Tercihlerine göre senin aldatma ihtimalin net şöyle böyle yani hayatındaki insana göre bazen aldatıyorsun bazen de aşırı sadık oluyorsun. Bu ne kadar doğru bir davranış bilinmez fakat hayatındaki insanın senin davranışlarını şekillendirmede önemli bir rolü olduğu kesin. Gerçekten aşıksan, vakit öldürmek için onunla birlikte değilsen yanında dünyanın en yakışıklı insanı da olsa kılın kıpırdamaz! Sadık olman güzel fakat sevmediğinde de aldatman hiç doğru değil. 

Sen en iyisi gerçekten sevebileceğin birisiyle birlikte ol. Ol ki kimsenin canı yanmasın mutlu mesut yaşayın.😇

Maalesef aldatmaya meyillisin!

Tercihlerine göre sen aldatmaya meyillisin. Biliyoruz dünyanın en kötü şeylerinden biri fakat durum bu şekilde. Bu aldatmayı sadece fiziksel olarak algılama. Birini beğenmişsindir ve onu düşünmeden edemiyorsundur gibi gibi. Bunun doğru olmadığını sen de çok iyi biliyorsun fakat karşına gerçekten sevebileceğin bir insanın çıktığını düşünmüyorsun. Aynı zamanda sana ciddi bir şekilde değer veren birileriyle karşılaştığını düşünmüyorsun. Aldatmaya meyilli olman belki de bundandır. 

Aldatmaya meyillisin diye kötü bir insan mısın? Elbette ki hayır. Aldattığın zamanlarda karşındaki insanı kırmadan durumu açıklıyorsun. E gizli saklı aldatmayı sürdürmemen güzel. Umarız ki gerçekten istediğin biriyle beraber olursun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
muhammed-furkan-kalayci

Aldatmak mı o da ne? Sizin bu testler doğruyu yansıtmıyor söyleyim :D :D :D

berivan44

Aldatmak mı o da ne?

feride-nebiyeva

Aldatmak mı o da ne?ağaögjf çok mutluyum asdfghj

defne-ucar

maalesef aldatmaya meyillisin 😂

mrt-ozn

Aldatmak mı o da ne?

Görüş Bildir