Görüş Bildir
Haberler
Bu Tercih Testine Göre Kaç Yaşında Olduğunu Söylüyoruz!

etiket Bu Tercih Testine Göre Kaç Yaşında Olduğunu Söylüyoruz!

Çöz ve öğren!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Teknolojinin gelişimini en çok hissettiğimiz yer sosyal medya. Bu yüzden ilk olarak en çok vakit geçirdiğin sosyal medya platformunu öğrenelim.

3. Teknolojiyi bugünkü seviyesine getiren bilim insanlarından hangisinin yeri sende bir başka?

4. Bir teknoloji mağazasından hediye çeki kazandın. Hangisini almayı tercih ederdin?

5. Bu ev aletlerinden hangisi olmazsa olmazın?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Şu an bu içeceklerden hangisi sana ilaç gibi gelir?

7. Kıyafetlerinde tercih ettiğin renk genellikle hangisi olur?

8. Bu aksesuarlardan hangisi olmazsa olmazın?

9. Peki bunlardan hangisini giymeyi daha çok seviyorsun?

10. Son olarak canın film izlemek çekti. Bakacağın ilk kategori hangisi olur?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Senin yaşın 16-19 arasında!

Senin yaşın 16-19 arasında!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre senin her daim genç kalacağını öngörebiliriz. Yeniliğe ve değişime inanılmaz bir inancın var. Bir şeylere takılıp kalmak asla adetin değildir: Bunu eski sevgililerin için de diyoruz ya da başından geçen kötü bir olay için de... Sen unutuyorsun; ve ardına bakmıyorsun ey yolcu!

Senin yaşın 20-25 arasında!

Senin yaşın 20-25 arasında!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre sana enerji bombası diyebiliriz. Yorulmak nedir bilmiyorsun, sürekli çalışıyor, sürekli eğleniyorsun. Tanrıdan tek istediğin günlerin 45 saate çıkması; öyle bir yoğunluk seninki. Sana çok özeniyoruz :))

Senin yaşın 26-49 arasında!

Senin yaşın 26-49 arasında!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre senin için her şeyden önce aşırı gerçekçi dememiz lazım. Bundan bi' 5 öncesine göre çok farklısın çook. Hayattaki acı-güzel şeyleri tümden kabul etmişsin ve bazı şeyleri engelleyemeceğinin farkına varmışsın. Bu yüzden daha sonuç odaklı, daha işkolik bir hale gelmişsin. Ve önemlisi de, kendini fark etmişsin. Kendini önemsiyorsun, hiç bundan vazgeçme!..

Senin yaşın 50'nin üstünde!

Senin yaşın 50'nin üstünde!

Şimdi biyolojik yaşını bilmemiz mümkün değil; ama testte verdiğin cevaplara göre, senin karakterini ve bilinçaltını çözdüğümüze inanıyoruz. Buna göre sen, düşündüklerini çevrenle paylaşmaktan çekinmeyen; tüm ilişkilerini dürüstlük üstüne kuran bir arkadaşımızsın. Basit, sıradan şeylerden zevk alabiliyorsun; yani hayatındaki rutinler senin için ritüel gibi bir şeydir. Ayrıca her tarafından tecrübe akıyor, içine 1000 yıllık bir bilge kaçmış gibi :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1813
1019
522
386
315
224
223
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın