Bu Tabakları Hazırlamak Sandığınız Kadar Zor Değil! Göz Kamaştıran Süslemeler Nasıl Yapılır?

0PAYLAŞIM

Misafirlerinizin gözlerini kamaştıran tabaklar hazırlamak için tek ihtiyacınız biraz kakao ve sos! Süslü bir tabak ve leziz tatlılar için aradığınız bütün püf noktaları bu videoda!

Süsleme 1- Tabak süslemesi için; Tabağın yarısını kağıt ile kapatın ve kakao serpiştirin. Boş kalan kısma 2 adet bütün Karamelli Luppo Sandviç Kek koyup üzerine bir yarım Karamelli Luppo Sandviç Kek koyarak servis edin. Dilerseniz kalan kısımları çikolata ve karamel sos ile süsleyin.

Süsleme 2

- Tabak süslemesi için; Çikolata Sosu tabağın 3 yerine düz şekilde sıkın ve bir fırça yardımı ile yukarı doğru yayın. Soslu bölgelere bütün Karamelli Luppo Sandviç Kekleri koyun.

Süsleme 3 

- Tabak süslemesi için; Çikolata sosu hafif derinlikte bir tabağa alın. Patates eziciyi sosa batırın ve kullacağınız tabağa şeklini çıkarın. Tabağın diğer tarafına iki adet bütün Karamelli Luppo Sandviç Kek’i üst üste çapraz gelecek şekilde koyun.

Süsleme 4- 

Tabak süslemesi için; Tabağı ısıtın. Sıcak tabak üzerine kare şeklindeki çikolata ile dama tahtası olacak şekilde izler çıkarın. Tabağın ortasına 2 adet bütün Karamelli Luppo Sandviç Kek’i üst üste çapraz olacak şekilde koyarak servis edin.

Süsleme 5-

Tabak süslemesi için; 7 adet Biscolata Stix’i tabağın yarısına eşit aralıklarla yelpaze şeklinde dizin. Altta kalan boşluğa 2 adet Karamelli Luppo Sandviç Kek’i üst üste çapraz gelecek şekilde koyun.

Süsleme 6-

Tabak süslemesi için; bir ipi tabağa istediğiniz şekilde yerleştirin. Üzerine kakao serpin. İpi dikkatlice kaldırın ve 2 adet bütün Karamelli Luppo Sandviç Kek’i yerleştirin.

Görüş Bildir