Bu Sonbahar Hayatının Aşkını Bulma İhtimalini Söylüyoruz!

298PAYLAŞIM

Sonbahar aylarının yeri başkadır. Bakalım bu sonbahar o sonbahar mı?

1. Hemen başlayalım öyleyse... En sevdiğin mevsimi seç.

İlkbahar
Yaz
Sonbahar
Kış

2. Sonbaharın gelmesiyle mutfağımıza girmesine en çok sevindiğin meyve hangisi?

Mandalina
Ayva
Portakal

3. Ya en çok özleyeceğin meyve?

Kiraz
Kavun
Karpuz

4. Yağmuru sever misin?

Yağmur berekettir. 😊
Islanmadığım sürece evet.
Pek keyif aldığım söylenemez.
Ruh halime göre değişir.

5. Sonbahar demek dökülen yaprak da demek haliyle. Bu görüntülerden hangisi sence daha estetik?

6. Geldik son soruya... Yaza dair en çok hangisini özleyeceksin?

Yazlık kıyafetlerimi
Deniz, kum vs.
Tatil!
Dondurma!

%99!

Verdiğin yanıtlara göre bu sonbahar hayatının aşkını bulma ihtimalin %99. Büyük ihtimalle hayatının aşkını yakın zamanda bulacaksın. Olmaz olmaz deme sakın. Hayatının aşkı sağda solda her yerde karşına çıkabilir. İnanılmaz bir tesadüf eseri onunla tanışabilirsin. Kim bilir nerede şu an?

%72!

Verdiğin yanıtlara göre hayatının aşkını bulma ihtimalin yüzde 72. Evet bu büyük bir oran ama sonuçta gönül işlerinden konuşuyoruz. Hiçbir şeyin garantisi yok. Bu sonbahar hayatının aşkını bulma ihtimalini yüksek görüyoruz ama bu süreç kış aylarına da sarkabilir. Biraz daha sabır 😇

%51!

Verdiğin yanıtlara göre bu sonbahar hayatının aşkını bulma ihtimalin yüzde 51. Yani yarımın bir tık üstü. Biliyorsun bu aşk meşk olayları planlamayla, teknikle, taktikle olacak şeyler değil. Bu yüzden olabilir de olmayabilir de diyoruz. Ancak şöyle bir şey var olma ihtimali daha yüksek. Aşk bardığının yarıdan biraz fazlası dolu diyebiliriz.

%29!

Verdiğin yanıtlara göre bu sonbahar hayatının aşkını bulma ihtimalin yüzde 29. Evet, çok yüksek bir oran olduğu söylenemez. Çünkü anladığımız kadarıyla ne giyeceğimizi bilemediğimiz, yazın rahatlığının yerini biraz daha disipline bıraktığı sonbahar aylarını sen de çok sevmiyorsun. Bu memnuniyetsizlik sana da yansıyor. Hayatının aşkını bulmak için aceleci olanlardan değilsin. O yüzden çok dert edeceğini de düşünmüyoruz. 🙂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

%99!

aykut-karaagac1

%99 luklar 1 puan nerden kesildi acaba, sınava 15 dk önce gitmediğiniz için mi, yok yok ondan değildir %100 derler yaz olmuş hala yalnız.. geçecektir.

drethmar

%99 ha :D Aralık' a kadar bulamazsam bu konuyu tekrar bir görüşelim :D

Gizli Kullanıcı

%99! Verdiğin yanıtlara göre bu sonbahar hayatının aşkını bulma ihtimalin %99. Büyük ihtimalle hayatının aşkını yakın zamanda bulacaksın. Olmaz olmaz deme sakın. Hayatının aşkı sağda solda her yerde karşına çıkabilir. İnanılmaz bir tesadüf eseri onunla tanışabilirsin. Kim bilir nerede şu an?heh..çok komik..

gizem-kucuk8

%99 . zaten onedioya göre benim bu yıl kaç sevgilim geldi geçti maşallah bana, burasıda başka bi dünya işte :) benim için..

Görüş Bildir