Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Sene de Bekar Gezmek İçin Birbirinden Mantıklı 13 Sebep

 > -

1. Bekarken karışanınız edeniniz yoktur. Evliyken önce karınız, sonra kaynananız, sonra kayınbabanız... Bu böyle uzayıp gider.

2. Dünür, görümce, elti, kayınço... Bu çirkin isimlerin hayatımızda ne gibi bir yeri olabilir ki? Bacanak gel de bi kulunçlarımı kütürdet demeye muhtaç mıyız gerçekten?

3. İstatistiklere göre her 100 erkekten 40'ı kaynanasıyla iyi geçinemediğini söylüyor. 60'ı ise söyleyemiyor çünkü kaynanasının gözleri üzerinde.

4. "Evlenirken sadece o kişiyle değil ailesiyle de evlenirsin" diye bir sözümüz vardır. Bu, size yanlış şeyler düşündürtebilir.

5. Evlenince sınırsız eğlenceye elveda deyin. Evlilik, temel hak ve hürriyetlerin anayasa ihlali derecesinde sınırlandırılmasıdır.

6. Çehov'u dinleyelim: "İnsanlar hür ve eşit olarak doğarlar. Ancak daha sonra bazıları evlenir."

7. Ve hatta tekrar dinleyelim Çehov'u.

8. Peki dostlarınızla geçireceğiniz kaliteli bir hafta sonu eğlencesi gibisi var mı? Hiçbir şeyin umursanmadığı sınırsız taşkınlık.

9. Yine istatistiklere göre evli kadınlar gününün yarısını çok mutlu geçirmektedir. Yani kocalarının evde olmadığı 12 saati.

10. Evlilik müşterektir. Birlikte sevinir, birlikte üzülür, birlikte kilo alırsınız. Ama birlikte kilo veremezsiniz.

11. İstatistikler gösteriyor ki, evli insanlar bekarlara oranla daha çok kansere yakalanıyor. Yani çiftlerin birbirine söylediği "kanser ettin beni" lafı doğru.

12. Bekarken kendinize ayıracağınız zaman evliyken ayıracağınız zamandan katbekat fazladır. Dünyanızda özgürsünüzdür.

13. Tabii ki kesinlikle evlenmeyin demiyoruz. Eğer biriyle tanışıp aşık olduysanız, evlenin. Ve sonra da boşanın. Çünkü en iyi kısmı orası.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

😎😎

A post shared by Onedio Goygoy (@goygoyonedio) on
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
caergun

EVLENCEK HATUNU BULDUKDA BOŞANMASI MI KALDI AQ

defnes

Murphy evlilik yasalarından hallice :D http://www.kadinbakis.com/murphy-evlilik-yasalari/

Gizli Kullanıcı

Çehov çok doğru demiş

corpse-bride

bekara iyi gözle bakmıyorlar bu ülkede bekarmısın ölsen kalsan umursayn olmayacak ev kiralıyorsun yada bırsye alıyorsun bekarmısın cakalım kazıgı

ulasyildiran

onedio bizi evlendir lan!

Başlıklar

EvlilikKanserkadınlar
Görüş Bildir