Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu Sene Bir Yaz Aşkın Olup Olmadığını Tahmin Ediyoruz!

-

Geçen yaz ne yaptığını gayet iyi biliyoruz! Yaz aşkı yaşadın mı yaşamadın mı sana söyleyebiliriz... Tek yapman gereken bu 7 soruya cevap vermek. Sonrası bizde. Haydi bakalım doğru tahmin edebilecek miyiz?

1. Hemen başlayalım. Bu yaz tatile gittin mi?

2. Peki geçtiğimiz yaz uyku düzenin nasıldı, ortalama kaç saat uyuyordun?

3. Aşağıdakilerden hangisi sana yazı daha fazla çağrıştırıyor söyleyebilir misin?

4. Hmm peki sence bu görsel neyi temsil ediyor?

5. Haziran-Temmuz-Ağustos! Geçirdiğin bu üç ayı üç farklı karakterle simgelemeni istesek en çok hangisi uygun düşer acaba?

6. Bu simgelerin farklı birer anlamı var ve hiçbiri "aşk" anlamına gelmiyor. Peki birini o anlamda kullanmamız gerekseydi seçimin hangisi olurdu?

7. Son sorudayız artık. Geçen yaz sence hava durumu olarak nasıl geçti?

Maalesef bir yaz aşkı yaşamamışsın :(

Anladığımız kadarıyla bu yazı boş geçirmişsin. Bir yaz daha aşksız geçip gitmiş gibi görünüyor senin için. Zaman zaman yaklaştığın olmuş ama genelde teğet geçerek uzaklamış senden. Yaz aşkları unutulmaz olur, tadı da bir başkadır biliyoruz ama moralleri bozmak yok, bir daha ki yaza artık.

Vaayyy bir yaz aşkın olmuş :)

Anladığımız kadarıyla yazın bazı gönül işleri cereyan etmiş. Kalbini hızla çarptıran, midende kelebekler uçuşturan birisi girmiş hayatına. Yaz aşklarının ömrü uzun olmaz genelde ama inşallah sizinki hala devam ediyordur. Sen yazı aşkla geçiren şanslı azınlıktasın ve bir kısa süre önce bir aşk yaşadığının sinyallerini de oldukça kuvvetli bir biçimde etrafına yayıyorsun.

Bir şeyler olmuş ama adına aşk denmez gibi!

Senin için çok kararsız kaldık. Yazın hayatına giren birisi olmuş ama adına aşk denir mi emin değiliz. O sebeple seni iki kategoriye de koyamadık. Seni heyecanlandıran birisi olmuş ama ya karşılık alamamışsın ya da kararsız kalıp bunu dile dökememişsin. Yaz senin için gönül işleri bakımından tamamen boş geçmemiş ama bir sevgilin olmuş da denemez.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gamze-soysal1

evet dogru bildin bu yazda yanlizliktan geberdim

Gizli Kullanıcı

Maalesef bir yaz aşkı yaşamamışsın :( Anladığımız kadarıyla bu yazı boş geçirmişsin. Bir yaz daha aşksız geçip gitmiş gibi görünüyor senin için. Zaman zaman yaklaştığın olmuş ama genelde teğet geçerek uzaklamış senden. Yaz aşkları unutulmaz olur, tadı da bir başkadır biliyoruz ama moralleri bozmak yok, bir daha ki yaza artık.aynen

onur-kabil

Birbirimizi yormıyalım ben söyliyim olmadı. Hatta muhtemelen kışta da olmayacak.

alp_er

yaz aşkı bana uymaz!!!, aşk dediğin uzun olmalı, tadı damağında kalmamalı kana kana doya doya yaşamalı, yerinde saymamalı uzamalı uzamalı, sonsuzluğa yol olmalı, yok olmamalı. su gibi ihtiyaç duyulmalı ateş gibi yakmalı ama en çokta hava gibi yaşatmalı.

aptalasik

Maalesef bir yaz aşkı yaşamamışsın Anladığımız kadarıyla bu yazı boş geçirmişsin. Bir yaz daha aşksız geçip gitmiş gibi görünüyor senin için. Zaman zaman yaklaştığın olmuş ama genelde teğet geçerek uzaklamış senden. Yaz aşkları unutulmaz olur, tadı da bir başkadır biliyoruz ama moralleri bozmak yok, bir daha ki yaza artık. Sanki aşkı yaşamaya vaktimiz ve insanlarımız var :D

Görüş Bildir